Piotr Bakun - fot. Bodziach
REKLAMA

Po bloku: Piotr Bakun (VIDEO)

Fumen i Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"To był nasz zły mecz, a jedyną dobrą rzeczą jest to, że wygraliśmy. Gramy nierówno, dziś przegraliśmy 'tablice' tak wysoko, jak jeszcze nigdy nie przegraliśmy. Czeka nas poważna rozmowa z wysokimi, żeby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca" - powiedział nam Piotr Bakun po meczu z AZS-em. Rozmowa z cyklu "Po bloku" do obejrzenia poniżej:przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
KillBill - 02.03.2014 / 00:37, *..dynamic.chello.pl

Dobre zawody Arka Kobusa i Mikolaja Motela, ktory jak na forme ktora prezentuje zbyt krotko gral. Coach Bakun mistrz demotywacji i niezrozumialej rotacji. Swider trafia 2 trojki - ława, Kobus 2 wejscia pod rzad i trojka - ława, Motel skuteczna kontra w koźle - ława. Już nawet przeciwne drużyny maja z tego ubaw i korzyść.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.