Arkadiusz Kobus - fot. Bodziach
REKLAMA

Po bloku: Arkadiusz Kobus (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arek Kobus w ostatnich spotkaniach jest jedną z wyróżniających się postaci. Nie boi się dynamicznych wejść pod kosz, które kończy albo punktami albo rywale są zmuszeni zatrzymywać go faulem. W meczu z AZS-em, Kobus dołożył do tego dwie trójki i był najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku. Poniżej nasza rozmowa ze skrzydłowym Legii:przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.