Mikołaj Motel - fot. Bodziach
REKLAMA

Po bloku: Mikołaj Motel (VIDEO)

Fumen i Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mikołaj Motel po krótkim pobycie w USA, wrócił do Warszawy i miał bardzo duży wpływ na wygraną Legii w meczu z AZS-em Toruń. Mikołaj zagrał tylko 12 minut, ale pokazał się z bardzo dobrej strony, odważnie wchodząc na kosz rywali i pewnie rzucając z dystansu. Zachęcamy do obejrzenia naszej rozmowy z rzucającym Legii:przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
LFan78 - 02.03.2014 / 00:46, *..dynamic.chello.pl

Chłopie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie mimo, że trener zamroził Cię na ławce przez wiekszość meczu Ty wszedłeś i pomogłeś drużynie wygrać!!! Tak trzymaj. Bedą z Ciebie ludzie. Dobrze, że nie zostałeś w tych Stanach.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.