fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Po meczu zapisy na wyjazd do Wrocławia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś po meczu z Jagiellonią w Sports Barze Łazienkowska 3 będzie jeszcze możliwość zapisania się na wyjazd do Wrocławia na ligowe spotkanie ze Śląskiem. Wrocławianie przeznaczyli dla kibiców Legii aż 2,5 tys. biletów. Cena biletu i przejazdu pociągiem 110 zł. Przy zapisach wymagane jest imię, nazwisko i numer PESEL. Mecz ze Śląskiem odbędzie się w niedzielę 9 marca o godzinie 18.

Nie ma możliwości zakupu samego biletu. Przy zakupie większej ilości biletów przez jedną osobę prosimy o przynoszenie listy w Excelu w kolejności: imię, nazwisko i PESEL.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Lolek - 09.03.2014 / 19:24, *..google.com

KIEDY KASE BĘDĘ CIĘ ODDAWAĆ ???

odpowiedz
zapisany - 05.03.2014 / 22:33, *..dynamic.chello.pl

Do Redakcji

Co po zakazie z chajsem za zapisy do Wrocławia????

odpowiedz
maniek - 03.03.2014 / 18:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I tak pewnie dostaniemy zakaz wyjazdowy

odpowiedz
do redakcji - 03.03.2014 / 16:15, *..128

do kiedy zapisy? ile jeszcze biletow zostalo ? PILNE

odpowiedz
Jacek - 03.03.2014 / 00:12, *..awf.wroc.pl

Siemano Zagłebie ile ma jeszcze biletow wie ktos cos ??

odpowiedz
StCe (L) - 02.03.2014 / 23:17, *..starachowice.vectranet.pl

witam. bedzie mozliwosc zapisania sie jeszcze na wyjazd w poniedzialek. prosze o info

odpowiedz
PRAGA (L) - 02.03.2014 / 21:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

JAZDAAAAAAAAAA

odpowiedz
Piter - 02.03.2014 / 19:57, *..173

do kiedy zapisy?

odpowiedz
do redakcji - 02.03.2014 / 16:52, *..adsl.inetia.pl

Bedzie możliwość w poniedzialek sie zapisac niestety jutro wyplata wplywa i wiadomo z gory dzieki e(L)o

odpowiedz
WWA=(L) - 02.03.2014 / 15:31, *..dynamic.chello.pl

WSZYSCY NA WYJAZD!!!

To będzie wyjazd rundy wiosennej!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Do tom - 02.03.2014 / 12:07, *..centertel.pl

Siemka moge ci kupić bilet na wyjazd moj matizaw@wp.pl

odpowiedz
slo - 02.03.2014 / 12:03, *..centertel.pl

jak cos moge kupic ale tylko wtedy jak dostane przelew z MBANK na MBANK przed zakupem.
Jak cos to 691433199

odpowiedz
tomek - 02.03.2014 / 11:40, *..6

bracia i siostry, szukam kogos kto mgolby kupic mi bilet, nie jestem z Warszawy a bardzo chcę pojechac na ten wyjazd. zaplace przelewem

odpowiedz
tom - 02.03.2014 / 11:31, *..6

szukam kogos z dobrym sercem kto mógłby kupic mi bilet, mam do wawy 400 km,bardzo chce pojecha na ten wyjazd,pieniądze oddam jutro przelewem. prosze pisac na maila

odpowiedz