REKLAMA

Kącik kolekcjonera: Pamiątki Michała Romanowskiego cz.2 (33)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś prezentujemy Wam kolejną partię pamiątek przekazanych sekcji koszykówki Legii przez Michała Romanowskiego, byłego zawodnika stołecznego klubu. Tym razem wśród pamiątek znajdujemy dyplomy z zawodów organizowanych przez Legię na dzień dziecka, klubową legitymację członkowską z opłaconymi składkami za lata 1965-73, popielniczkę z herbem Legii i różne klubowe proporczyki.

Michał Romanowski w latach 1968-72 był zawodnikiem pierwszego zespołu Legii, z którą zdobył Puchar Polski w 1970 roku i grał w Pucharze Zdobywców Pucharów. Poniżej zdjęcia kolejnych pamiątek Romanowskiego.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera lub posiadacie ciekawe kolekcje, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
1956 - 12.03.2014 / 11:06, *..itsa.net.pl

eh Legia-Milan 25.X.1972r.wynik 1:1.Mecz rozgrywany na stadionie Dziesięciolecia o 14.00.Bilet kupiony od konika.Bramka Kazia Deyny i miało się 16 lat.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.