fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wyróżniona na Gali Sportu i Biznesu

Woytek, źródło: x-news / ekstraklasa.tv - Wiadomość archiwalna

W czwartek odbyła się 10. edycja Gali Sportu i Biznesu, podczas której rozdawane były nagrody dla osób i instytucji, które miały wpływ w rozwój polskiego sportu. W kategorii "organizacja sportowa" laureatem została Legia Warszawa. Statuetkę odebrali przedstawiciele zarządu klubu Jakub Szumielewicz i Rafał Wyszomierski.

- To nobilitujące i dające sens pracy, która jak wiadomo nie zawsze jest łatwa. Bywają góry i doły, ale jeżeli niezależna kapituła docenia to serce i skrzydła rosną. Jest to jedna z pierwszych nagród w kategorii biznesowej. Mamy mnóstwo nagród sportowych, a to jedna z pierwszych nagród, której nie odbiera piłkarz czy trener. To jest czas sprawdzeń ekonomicznych i organizacyjnych. Traktujemy to jako dowód tego, że oprócz tego, że jest w tym klubie kilka osób, które potrafią grać w piłkę, to jest kilka osób, które potrafią wszystko poskładać w sensowny ekonomicznie sposób - powiedział Rafał Wyszomierski.

- My mamy przyjemność pracować w klubie, który ma 100-letnią historię i ten klub zawsze miał wielkie ambicje, zawsze się rozwijał. My jesteśmy w jakimś ułamku jego wielkiej historii, która będzie cały czas trwała. To jest dla nas wielka duma i zrobimy na pewno bardzo dużo aby klub się rozwijał i takich nagród było jeszcze więcej. Ta marka zasługuje na duże uznanie - dodał Jakub Szumielewicz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.