Ondrej Duda mógł zanotować wymarzony debiut... - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda zadebiutował w Legii

Fumen i Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ondrej Duda zadebiutował w barwach Legii. Nowy nabytek klubu z Łazienkowskiej pojawił się we Wrocławiu w wyjściowym składzie i już pierwszej połowie miał kilka wybornych okazji do pokonania bramkarza Śląska. Jednak mimo prób, ta sztuka się nie powiodła utalentowanemu Słowakowi. Ostatecznie Duda został zmieniony w 57. minucie przez Wladimera Dwaliszwiliego.

- Ondrej Duda pokazał dziś, że jest dobrym zawodnikiem. Nie zawiódł, zaprezentował się podobnie do tego, jak pokazywał się na treningach. Nie jest przygotowany fizycznie na 100%, ale wynika to z jego sytuacji z poprzednim klubem. Miał dziś kilka bardzo dobrych sytuacji, nie strzelił bramki, ale bylibyśmy szczęśliwi, gdyby tak się stało. Jest młody, ma umiejętności, potencjał i szansę na bycie bardzo dobrym piłkarzem w przyszłości - ocenił występ Dudy Henning Berg.

Zmarnowane sytuacje Dudy

fot. Mishka / Legionisci.com
Ondrej Duda marnuje setkę - fot. Mishka / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.