Fani Narwi i Legii podczas sparingu z rezerwami Legii - fot. Lisek
REKLAMA

Narew kolejnym klubem przyjacielem Legii

Woytek, źródło: narewplus.pl - Wiadomość archiwalna

11 marca podpisana została trójstronna umowa pomiędzy klubami MKS Narew Ostrołęka, Legia Warszawa SSA i Akademią Piłkarską Legii Warszawa. Współpraca będzie prowadzona w ramach projektu Klub Przyjaciel APLW. Wcześniej takie same umowy zostały podpisały MKS Ciechanów, Sokół Serock, Victoria Sulejówek, Szkoła Futbolu Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Olimpia Elbląg.

- Jestem bardzo zadowolony z faktu podpisania tej umowy. Związujemy się z aktualnym mistrzem Polski, dysponującym najlepszą akademią piłkarską w naszym kraju. Legia to marka, którą zna w naszym kraju każdy. Legia to jakość, a my z tej jakości będziemy od tej pory mogli korzystać. Trzeba też traktować podpisanie tej umowy, jako wyróżnienie dla naszego klubu, bo legioniści wybierają tylko po jednym – najlepszym klubie z szeroko pojętego regionu. Współpraca z Legią to także ukłon w stronę naszych kibiców, z których naprawdę wielu dopinguje wojskowym – powiedział prezes Narwi Robert Bartkowski.

Kluby współpracujące z Legią spotykać się będą na turniejach pomiędzy sobą, organizowanych przez stołeczny klub, na których obserwowani będą przez skautów mistrza Polski. Grupy młodzieżowe Narwi będą mogły organizować grupowe wyjazdy na mecze Legii Warszawa w Ekstraklasie i oglądać je za darmo.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.