Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 18 marca 2014 r. godz. 10:50

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kącik kolekcjonera: Odznaki Legii z europejskich pucharów (34)

Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj zamieszczam, dawno już nie prezentowane, odznaki Legii z europejskich pucharów. Odznaki nawiązują do meczów Legii w europejskich pucharach rozegranych w latach 2004 – 2012. Poniżej zdjęcia odznak Legii.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera lub posiadacie ciekawe kolekcje, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (3)

(L), 18.03.2014 10:57:14 - *.52

Super kolekcja!
Dlaczego obecnie klub nie wydaje oficjalnych odznak z meczów w europejskich pucharach?
Napewno wiele osób kupiło by taką pamiatkę.

Tylko żeby cena była rozsądna - nie tak jak za kąpilówki 130 PLN :)

abc, 18.03.2014 19:49:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

odznaka z "grupy C" i te herby Rapidu i Hapoela...

pepe, 19.03.2014 00:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Klub nie wydaje, prawie nigdy nie wydawał i nie będzie wydawał oficjalnych odznak z meczów pucharowych !!! To co powstało do tej pory przez lata to prywatna inicjatywa producentów i kolekcjonerów ! Klubu nie interesuje ani nigdy nie interesowała ta forma zarobku i promocji.Ograniczają się do sprzedaży chińskiego badziewia i to w asortymencie kilku rodzai mini znaczków.Mają prawa do herbu a nie potrafią z tego zrobić pożytku.Latami nic się nie zmienia w tej kwestii.Kompletna amatorka.Jak II połowa z Wisłą!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!