REKLAMA

Kącik kolekcjonera: Odznaki Legii z europejskich pucharów (34)

Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj zamieszczam, dawno już nie prezentowane, odznaki Legii z europejskich pucharów. Odznaki nawiązują do meczów Legii w europejskich pucharach rozegranych w latach 2004 – 2012. Poniżej zdjęcia odznak Legii.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera lub posiadacie ciekawe kolekcje, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
pepe - 19.03.2014 / 00:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Klub nie wydaje, prawie nigdy nie wydawał i nie będzie wydawał oficjalnych odznak z meczów pucharowych !!! To co powstało do tej pory przez lata to prywatna inicjatywa producentów i kolekcjonerów ! Klubu nie interesuje ani nigdy nie interesowała ta forma zarobku i promocji.Ograniczają się do sprzedaży chińskiego badziewia i to w asortymencie kilku rodzai mini znaczków.Mają prawa do herbu a nie potrafią z tego zrobić pożytku.Latami nic się nie zmienia w tej kwestii.Kompletna amatorka.Jak II połowa z Wisłą!

odpowiedz
abc - 18.03.2014 / 19:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

odznaka z "grupy C" i te herby Rapidu i Hapoela...

odpowiedz
(L) - 18.03.2014 / 10:57, *..52

Super kolekcja!
Dlaczego obecnie klub nie wydaje oficjalnych odznak z meczów w europejskich pucharach?
Napewno wiele osób kupiło by taką pamiatkę.

Tylko żeby cena była rozsądna - nie tak jak za kąpilówki 130 PLN :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.