Akcja Książka w Pudle trwa!
REKLAMA

Zbiórka książek w ramach akcji "Książka w Pudle"

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem z Lechem kibice Legii będą zbierać książki w ramach akcji "Książka w Pudle". Zbiórka prowadzona będzie od godziny 13:00 przed wejściem do SportsBaru Ł3. Jak informują organizatorzy akcji, przyda się każda książka, której stan umożliwi jej dalsze wykorzystanie. Tematyka książek jest dowolna.

Przypominamy, że zbiórka książek prowadzona jest również na co dzień w następujących punktach:
- Sklep LTM (Ludzie Tego Miasta) na Marymoncie
- Sklep ABJ na Torwarze
- Sklep Bulldog (między Marszałkowską i Rondem Jazdy Polskiej)
- Sklep Ultrastreet (róg Żelaznej i Chmielnej)
- Sklep Patoriots (Arkady Mostu Poniatowskiego)











przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
DO 1337 - 28.03.2014 / 10:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czy ty uposledzony jestes ?? brakuje informacji o celu akcji ?? chyba wiadomo ze ksiazki ida dla chlopakow po drugiej stronie muru zeby im sie czas nie dluzyl ...puknij sie w leb .... PDW

odpowiedz
Imie(L)iński - 28.03.2014 / 09:19, *..warszawa.vectranet.pl

7. zdjęcie: książka "Klawisze i złodzieje" wydawnictwo PDW ;)

odpowiedz
Jan Dzban - 27.03.2014 / 13:00, *..warszawa.vectranet.pl

Boze chron nas od takich fanatykow jak 1337 itp.Pozdro dla normalnych!

odpowiedz
do Młody - 27.03.2014 / 11:57, *..play-internet.pl

Akcja trwa od chyba dwóch lat. Książki wysyłane są cyklicznie do różnych ZK na terenie całej Polski. Więc to nie jest jednorazowy strzał tylko pewnie ludzie którzy to organizują (chwała im za to) będą jeszcze sporo takich zbiórek organizowali. Jeśli nie wyrobisz się teraz poszukaj na fb albo w google bezie więcej info na ten temat :)
pozdro!

odpowiedz
metcalf - 27.03.2014 / 10:54, *..herbowa16.lublin.pl

do do Sebol odnośnie tematu. Uwierz mi jak komuś się nie chce poszukać kiedy co jest otwarte to na pewno nie będzie mu się chciało też zanieść książek w to miejsce.

odpowiedz
Artur_P87 - 27.03.2014 / 10:44, *..adsl.inetia.pl

Terminarz jest juz znany tylko rywali jeszcze nie znamy.... wejdzcie na 90minut.pl i tam jest zrobiona symulacja i rospiska przy aktualnym stanie tabeli...

znawcy terminarza wy!

odpowiedz
Karaś - 27.03.2014 / 10:39, *..internetdsl.tpnet.pl

Super akcja!

odpowiedz
pdw - 27.03.2014 / 09:56, *..21

Świetna akcja. Brawo!

odpowiedz
dino - 27.03.2014 / 09:35, *..adsl.inetia.pl

@Sebo(L)
Będzie znany zapewne dopiero, jak zakończy się runda zasadnicza, też boleję nieco nad tym, jak tu się zagrafikować w pracy.

odpowiedz
do Sebol - 27.03.2014 / 09:30, *..dynamic.chello.pl

terminarz będzie znany jak wyłonią się wszystkie drużyny pierwszej 8ki

co do tematu, chętnie oddam kilka lektur, dużym ułatwieniem dla innych było by podanie godzin otwarcia poszczególnych punktów, ja znalazlem w necie, ale innym może się nie chcieć.
Pozdro!

odpowiedz
do sebo(L) - 27.03.2014 / 09:12, *..adsl.inetia.pl

Pomyśl troche zanim coś napszesz. Jak ma być znany dokładny terminarz jak do końca zostały jeszcze 3 kolejki i układ tabeli może się zmienć. Myślenie nie boli a jak chcesz terminarz wejdź na 90 minut tam jest przypuszczalny zakładając, że w tabeli nie zajdą zmiany.

odpowiedz
darek - 27.03.2014 / 08:51, *..kam.waw.supermedia.pl

DO REDAKCJI:
mozna przyniesc ksiazki i podreczniki szkolne czy raczej zaczekac do podobnej akcji byc moze w wakacje? Pozdrawiam

odpowiedz
1337 - 27.03.2014 / 08:36, *..adsl.inetia.pl

Brakuje mi informacji o celu akcji..

odpowiedz
Młody (L) - 27.03.2014 / 08:33, *..dynamic.chello.pl

Czy wiadomo do kiedy akcja trwa ?

odpowiedz
Nass - 27.03.2014 / 08:32, *..centertel.pl

Nie, bo jeszcze nie skończyła się runda zasadnicza i nie ma jeszcze terminarza

odpowiedz
ding - 27.03.2014 / 08:08, *..internetdsl.tpnet.pl

"Żółte Tygrysy": czas pod celą będzie przyjemniej płynął! :-D

odpowiedz
zz - 27.03.2014 / 07:47, *..adsl.inetia.pl

Napiszcie dokąd te książki trafią, bo jeszcze ktoś się po tytule nie domyśli i książki dla dzieci przyniesie...

odpowiedz
Sebo(L) - 27.03.2014 / 07:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Znany jest dokladny terminarz Legii na runde mistrzowska?

odpowiedz