Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Bardzo dobra druga połowa

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Oczywiście bardzo cieszę się z wygranej. Zagraliśmy dziś skoncentrowani i widać to było na boisku. Kontrolowaliśmy grę i zaowocowało to pięknymi bramkami. Graliśmy z drużyną, która w lidze gra dobrze, o czym przekonały się inne drużyny. Podobała mi się dziś postawa moich piłkarzy na boisku i jestem zadowolony z tego co pokazali. Tak powinniśmy grać w każdym meczu.

Choć zagraliśmy inaczej niż w meczu z Lechem, to jestem bardzo zadowolony z tego, co pokazali moi piłkarze. Dziś zagraliśmy dobrą drugą połowę. Chyba najlepsza od kiedy jestem trenerem Legii. Wiadomo, że rywale nastawiają się u nas na obronę. Ale wiadomo, że nie będą się bronić cały mecz. Trzeba być więc cierpliwym i czekać na swoje szanse.

Zagrał dziś Helio Pinto i pokazał się z dobrej strony. Nie jest łatwo wrócić do gry po dłuższej przerwie. Takie zadanie stało dziś przez Pinto i pokazał, że jest dobrym i myślącym piłkarzem. Widać to było podczas meczu. Dobrze rozumiał się z Łukaszem Broziem i Miroslavem Radoviciem. Ale w naszej drużynie jest też Ivica Vrdoljak i Tomasz Jodłowiec. Zresztą Vrdoljak do spółki z Pinto pokazali, że można kontrolować grę w środku pola.

Szczególnie miło było mi oglądać akcję, po której padł gol na 3-0. Takie akcje ogląda się po prostu z przyjemnością.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.