Miroslav Radović strzelił Zawiszy dwa gole - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Radović: Najlepsze spotkanie w tej rundzie

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nawet nie patrząc na wynik, można powiedzieć, że było to nasze najlepsze spotkanie w tej rundzie. Wydaje mi się, że wyglądaliśmy na boisku w miarę dobrze. Chyba lepiej, iż dostałem żółtą kartkę teraz niż później. Gdybym w tamtej sytuacji nie sfaulował, to poszłaby groźna kontra, dlatego nie zastanawiałem się długo. To było zasłużone napomnienie od arbitra - powiedział po meczu z Zawiszą Miroslav Radović.

Legia Warszawa zrewanżowała się rywalowi za bolesną porażkę z poprzedniej rundy. Według pomocnika mistrzów Polski, losy niedzielnej rywalizacji na dobre mogły rozstrzygnąć się już po pierwszej połowie. - W poprzedniej rundzie zagraliśmy z Zawiszą fatalny mecz. Dzisiaj kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe od początku do końca. Nie miałem wątpliwości, że wywalczymy tego wieczoru trzy punkty. Powinniśmy prowadzić już po pierwszej połowie. Ja i Michał Żyro zmarnowaliśmy w niej dobre szanse do wyjścia na prowadzenie - zakończył Radović.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.