fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Karta kibica Legii przez Internet

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Po długiej przerwie wraca możliwość wyrobienia karty kibica Legii przez Internet. Opcja dostępna będzie od 9 kwietnia. Aby wyrobić kartę, należy wypełnić formularz na stronie kartakibica.legia.com i dołączyć zdjęcie w formacie paszportowym. Po otrzymaniu od Klubu potwierdzenia, karta będzie do odbioru w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej.

Skrócona instrukcja złożenia wniosku:

1) W formularzu na stronie kartakibica.legia.com należy wpisać poprawny adres e-mail, na który
zostanie wysłany link aktywacyjny.

2) Po kliknięciu w link aktywacyjny wyświetli się formularz. Po zapoznaniu z niezbędnymi dokumentami, można przejść do uzupełniania danych. Konieczne jest uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdkami, pozostałe nie są wymagane. W przypadku osoby niepełnoletniej należy uzupełnić również pola dotyczące opiekuna (przedstawiciela ustawowego).

3) Następnie do wniosku należy dołączyć zdjęcie. Aby zdjęcie zostało zaakceptowane, powinno być wykonane w formacie paszportowym, wykonane na jasnym tle, bez nakrycia głowy, ciemnych okularów, przy dobrym oświetleniu, w jakości co najmniej 600x800 pikseli i rozmiarze pliku nie większym niż 300 kb. Zdjęcie musi być zrobione nie później niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku on-line. W przypadku załączenia zdjęcia niezgodnego z opisanym w Regulaminie Składania Wniosków On-line o Wydanie Karty Kibica Legii Warszawa, Punkt Obsługi Kibica wyśle maila z informacją o konieczności ponownego wysłania zdjęcia spełniającego powyższy Regulamin.

4) Kolejnym etapem jest weryfikacja wprowadzonych danych. Po wysłaniu wniosku na podany adres e-mail automatycznie wysyłane jest potwierdzenie jego złożenia.


Odbiór karty:
Po otrzymaniu na adres e-mail informacji o wydrukowaniu karty, można ją w dowolnym momencie odebrać osobiście w POK przy Łazienkowskiej. W przypadku osób małoletnich, które nie ukończyły 13 lat, odbiór karty możliwy jest wyłącznie w obecności ich przedstawiciela ustawowego (wskazanego we wniosku).

Przy odbiorze Karty należy pamiętać o:
a) okazaniu pracownikowi POK dokumentu tożsamości (w przypadku osób małoletnich powinien zostać okazany także dokument tożsamości przedstawiciela ustawowego);
b) złożeniu podpisu pod wydrukiem wniosku on-line w obecności pracownika POK;
c) okazaniu zgody przedstawiciela ustawowego w przypadku osób małoletnich lub ubezwłasnowolnionych częściowo (zgoda może zostać również wyrażona poprzez podpisanie przez przedstawiciela ustawowego wydruku wniosku on-line w obecności prawnika POK).
d) uiszczeniu opłaty za wydanie Karty zgodnie z cennikiem. Koszt wyrobienia karty to 15 zł.


Szczegółowa instrukcja dotycząca wyrobienia karty
Regulamin składania wniosków o wyrobienie karty

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.