fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści w Żyrardowie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek w domu kultury w Żyrardowie odbyło się spotkanie piłkarzy Legii z miejscową młodzieżą. Drużynę mistrza Polski reprezentowali Inaki Astiz i Marek Saganowski. Impreza, którą zorganizowali legioniści z Żyrardowa, Zachodnia Koalicja i SKLW, udała się znakomicie. Młodzi zawodnicy z miejscowej akademii oraz rodzice z dziećmi szczelnie wypełnili salę.
Fotoreportaż ze spotkania - 34 zdjęcia Hagiego



W około godzinnym spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób. Dzieci pytały zawodników m.in. o to jak to jest grać w Legii, czy wolą FIFA, czy PES i jak wygląda ich zwykły dzień. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, rozdawania autografów, a na koniec wszyscy pozowali do zdjęć grupowych i indywidualnych.

Fotoreportaż ze spotkania - 34 zdjęcia Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
WPR 100% (L) - 13.04.2014 / 05:53, *..free.aero2.net.pl

MELONIK TAK 3MAJ!! :)

odpowiedz
do wilku - 11.04.2014 / 23:11, *..internetdsl.tpnet.pl

Jongmen to raczej z widzewowskimi trzyma

odpowiedz
Taktyk do Supremacja - 11.04.2014 / 14:36, *..dynamic.chello.pl

Dokładnie powiększać wpływy aż pod samą Łódż i Płock

odpowiedz
wilku - 11.04.2014 / 11:34, *..ip.netia.com.pl

Świetna akcja. Jongmen z HG - nagrywaj legijny kawałek !!!

odpowiedz
ŻYRARDOWIANIN - 11.04.2014 / 09:47, *..100

Super inicjatywa. Jako mieszkaniec podzielonego Żyrardowa jestem zachwycony. Ogromna radość dla dzieci i świetna promocja klubu. Tak trzymać :-).

odpowiedz
Supremacja - 11.04.2014 / 09:03, *..226

Przydałyby się takie akcje w Sochaczewie, Skierniewicach, Mławie, Żurominie, Raciążu, Sierpcu i Drobinie - to najbardziej zagrożone tereny na Mazowszu. Można by też powalczyć o mieściny wokół Radomia i Płocka....

odpowiedz
dobra robota - 10.04.2014 / 22:58, *..cdma.centertel.pl

Kolejna świetna inicjatywa ZK. Brawo Panowie, mimo że Zachodnia Koalicja to kilka miast dobrze wiedzieliście gdzie potrzeba zarażać dzieciaków Legią i sprowadzić piłkarzy. 5

odpowiedz
Wschod - 10.04.2014 / 22:06, *..play-internet.pl

Zawsze Legijny Żyrardów!

odpowiedz
R - 10.04.2014 / 21:35, *..dynamic.chello.pl

Zyrardow zawsze (L) !!!

odpowiedz
Patryk - 10.04.2014 / 20:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo ładne bluzy :) gdzie moge takie dostac Legii-Żyrardów ? :P

odpowiedz
strateg - 10.04.2014 / 19:54, *..4

B dobrze. Zyrardow to teren Legii od dawna jednak Widzew coraz mocniej akcentuje swoja obecnosc. Coraz wiecej wrzut na murach i placach. Walczyc z czerwona zaraza.

odpowiedz
midr - 10.04.2014 / 19:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ladnie i legionisci ktorzy graja dla Legii ! LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
Ostroleczanin - 10.04.2014 / 19:22, *..core.ynet.pl

Kiedy Ostrołęka ? Zapraszamy!

odpowiedz