Ivica Vrdoljak wiosną jest jednym z najlepszych zawodników Legii - fot. Tomek Janus / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak: Wyniki tworzą atmosferę

Woytek, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

- Lech musi zdobyć sześć punktów więcej od nas, ale my na to nie pozwolimy. Nie mamy się czego obawiać, wszystko zależy od nas. Podczas przerwy w rozgrywkach chcemy zrobić jeszcze większy postęp, bo zdajemy sobie sprawę, że w rundzie wiosennej mieliśmy wiele dobrych, ale były też momenty, kiedy nasza gra nie wyglądała najlepiej - mówi w rozmowie z Warszawa.sport.pl kapitan Legii Ivica Vrdoljak.

Chorwat nie dostrzega żadnych pozytywów w reformie Ekstraklasy: - Tu nawet nie chodzi o to, że Legia jest liderem i tytuł ponownie trafiłby do Warszawy. Zespoły nie mogą być traktowane w ten sposób, że przez 30 kolejek walczą o 1,5 punktu.

- W zespole widzimy postęp w grze. Dobrze wygląda nasza współpraca z trenerem. A wyniki mówią same za siebie, bo pomijając walkower z Jagiellonią, nie ponieśliśmy jeszcze porażki. Zremisowaliśmy ze Śląskiem i Wisłą, choć mogliśmy spokojnie wygrać. Wyniki tworzą atmosferę, a za tym idzie dobra gra - mówi Vrdoljak.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.