fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ponad 7 tysięcy karnetów sprzedanych

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Około 5 tysięcy osób zdecydowało się na zakup karnetów w trakcie sprzedaży zamkniętej, która trwała do ubiegłego piątku. Na dzień dzisiejszy (wtorek, 13:00) liczba sprzedanych pakietów na cztery mecze rundy finałowej wynosi 7100. Przypomnijmy, że w Warszawie Legia kolejno zagra z Zawiszą, Wisłą, Ruchem i Lechem. Wszystkie mecze zakwalifikowano do pierwszej kategorii cenowej.

KUP KARNET

Karnetu na Rundę Finałową nie będzie można udostępniać innym osobom.

Seniorzy, a także osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji "Bez Barier", którzy posiadali karnety z bezpłatnym wstępem na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2013/2014, na wszystkie mecze rundy finałowej wchodzą na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Wszystkie osoby uczące się, które w momencie zakupu karnetu posiadają ważną legitymację (szkolną lub studencką) i nie ukończyły 26 lat, mogą zakupić karnet ulgowy. Kibice, którzy w dniu zakupu karnetu ukończyli 60 lat, mogą zakupić karnet ulgowy. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie Karty Kibica. Ich wyrabianie (koszt 15 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Kibice Legii spoza Warszawy mogą wyrobić Kartę Kibica on-line.

WYRÓB KARTĘ KIBICA

Cennik biletów i karnetów:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.