PP: Legia zagra ze Spartą Jazgarzew

Raffi, źródło: 90minut.pl / własne - Wiadomość archiwalna

W siedzibie MZPN dokonano dziś losowania par ćwierćfinałowych mazowieckiego Pucharu Polski. Legioniści po zwycięstwie w Konopkach zmierzą się tym razem na wyjeździe z zajmującą 10. miejsce w tabeli IV-ligi (gr. południowej) Spartą Jazgarzew. Mecz odbędzie się w najbliższą środę 30 kwietnia o 16:30 na stadionie Sparty w Wólce Kozodawskiej.

W poprzedniej rundzie Sparta wyeliminowała III-ligową Żyrardowiankę, w fazie okręgowej wygrała również z dysponującym mocnym składem Hutnikiem Warszawa. Na swoim terenie może zatem być groźnym rywalem.

Legioniści w spotkaniu z Konopianką zagrali niemal zupełnie rezerwowym składem, tym razem można spodziewać się nieco mniejszej rotacji w jedenastce, w stosunku do zestawienia ligowego.

Dotychczasowe wyniki Sparty w tegorocznym Pucharze Polski:
KS Konstancin 1-2 Sparta Jazgarzew
Sparta Jazgarzew 3-0 Żyrardowianka Żyrardów
Zaborowianka Zaborów 0-10 (wo) Sparta Jazgarzew
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 1-10 z powodu gróźb piłkarzy gospodarzy pod adresem sędziego
Hutnik Warszawa 0-1 Sparta Jazgarzew
Sparta Jazgarzew 8-1 Józefovia Józefów