fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Powiedzieli po meczu z Zawiszą

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Żyro: Z Zawiszą grało się nam ciężej niż ostatnio. Na boisku było sporo walki z obydwu stron. Nasz rywal zmienił taktykę bronienia. Radović cały czas miał przy sobie Hermesa. Trudno było zagrać jakąś kombinacyjną akcję. Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie do pierwszej zdobytej przez nas bramki i tak w istocie było.

Jesteśmy skoncentrowani na każdym spotkaniu, aby cały czas odnosić zwycięstwa. Będziemy nadal patrzeć, jak radzą sobie nasi przeciwnicy. Przede wszystkim wyczekujemy jednak najbliższego starcia z Lechią.

Jakub Rzeźniczak: Dla nas najważniejsze dzisiaj były trzy punkty. Cel udało się zrealizować. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mecz nie do końca układał się po naszej myśli. Nie spodziewaliśmy się tego, że Zawisza cofnie się tak głęboko. Częściowo udawało im się odciąć od gry Radovicia i Dudę, których współpraca wyglądała ostatnio bardzo dobrze. Trzy punkty zostają w Warszawie. Fakt, iż nie straciliśmy dzisiaj gola, też jest dla nas ważny.

W grupie mistrzowskiej wszystkie mecze będą ciężkie i w żadnym nie będzie łatwo. Czy w Gdańsku czy gdziekolwiek indziej musimy patrzeć na siebie, nie na przeciwnika. Przeanalizujemy grę Lechii. Trenerzy pokażą nam ich mocne oraz słabe strony. Postaramy się wykorzystać ich wady, a zalety zneutralizować.

Hermes (Zawisza Bydgoszcz): To był ciężki mecz dla nas, ale i dla Legii. Nasi przeciwnicy wykorzystali swoje nieliczne okazje i zdobyli trzy punkty. Nie graliśmy źle, nie pozwoliliśmy gospodarzom na zbyt wiele. W przyszłości musimy poprawić swoje błędy. Na treningach staramy się eliminować nasze wady.

Dzisiaj wyglądaliśmy lepiej niż ostatnio na Łazienkowskiej. Potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i grać ofensywnie. Może to wynika z faktu, że wtedy mieliśmy już zapewniony awans do grupy mistrzowskiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.