REKLAMA
REKLAMA

Szybilski może zostać trenerem podkoszowych w Legii?

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl / Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

"Rozmawiałem wstępnie z Piotrem Bakunem z Legii Warszawa, że być może w przyszłym sezonie zostałbym trenerem wysokich w tym klubie" - powiedział w rozmowie z Przeglądem Sportowym Piotr Szybilski, były reprezentant Polski. Szybilski w przeszłości trenował w Legii pod okiem Jacka Gembala przez 6 tygodni, ale ostatecznie otrzymał lepszą ofertę i do Legii nie trafił.

Skąd w ogóle pomysł na ewentualną współpracę z Szybilskim w Legii? "Wpadłem na ten pomysł patrząc, jak grają nasi środkowi, a szczególnie Damian Cechniak, który jest wysoki, ma dobre warunki fizyczne, ale gra nierówno. Czasem ciężko mu się ustawić, upchnąć pod koszem. Starałem się go uczyć tych elementów w trakcie sezonu, robiłem to jak najlepiej potrafię, ale nikt nie robi tego tak dobrze jak 'Bilu', który był mistrzem upychania się i odwracania w kierunku kosza" - mówi Warszawa.sport.pl trener koszykarskiej Legii, Piotr Bakun.

Bakun przekonuje, że 41-letnie Szybilski wyraził zainteresowanie współpracy z Legią, a temat jego zatrudnienia jest otwarty.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.