Michał Efir podczas zgrupowania w Turcji - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com
REKLAMA

Efir i Kalinkowski na dłużej w Legii

Wiśnia, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

W piątkowe popołudnie Michał Efir oraz Bartłomiej Kalinkowski przedłużyli kontrakty z Legią Warszawa. Ten pierwszy, 22-letni napastnik, związał się z klubem do 30 czerwca 2016 roku, a trzy lata młodszy pomocnik zostanie na Łazienkowskiej o rok dłużej - do końca czerwca 2017 roku.

Michał Efir gra w Legii Warszawa od 2008 roku. Wcześniej reprezentował barwy Wieniawy Lublin, gdzie występował w zespole juniorów. Po przyjściu do "Wojskowych" długo walczył o przebicie się do pierwszej drużyny. Udało to mu się cztery lata temu, kiedy po owocnym sezonie w Młodej Ekstraklasie postawić się na niego zdecydował Jan Urban. 22-latek długo trapiony był przez kontuzje, lecz teraz odzyskuje formę grając w trzecioligowych rezerwach Legii.

Bartłomiej Kalinkowski dołączył do Akademii Piłkarskiej wiosną 2011 roku. Aktualnie jest zawodnikiem drugiej drużyny "Wojskowych". W tym sezonie pomocnik rozegrał w trzeciej lidze 32 mecze, w których zdobył dwa gole.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.