fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Żyro: Teraz wreszcie gram lepiej niż Żyro...

Bodziach, źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

- Krytykowano mnie za słabą grę, rozumiem to i tyle. W tej chwili mam lepsze mecze, regularnie gram dobrze - a to cieszy mnie najbardziej - więc nic dziwnego, że o moich występach też pisze się inaczej. Wierzyłem, że tak będzie i tak na razie jest - mówi Michał Żyro w obszernej rozmowie z Weszło.

Weszło.com: Grasz lepiej niż Żyro?
Żyro: - Uważam, że tak (śmiech). Może nie powinienem się śmiać, ale rozwaliła mnie ta nazwa. Tak śmiesznie to brzmi.

Pomocnik Legii w rundzie wiosennej gra na wysokim poziomie - raz po raz strzela bramki i zalicza asysty przy trafieniach kolegów. - Trener Berg na mnie postawił i obdarzył zaufaniem. Wydaje mi się, że trener Urban, widząc, co wyprawiałem w Zabrzu w pierwszej części, w przerwie zdjąłby mnie z boiska. I to nie tak, że ja mam tutaj jakiś ukryty żal do trenera, że wiem, że by mnie zdjął. Broń Boże! Ja sam bym sobie podziękował za grę po 20 minutach, tak szczerze. Nerwowo nie wytrzymywałem tego, co wyprawiałem, jakoś nie mogłem się odnaleźć na boisku - mówi zawodnik.

Dobra forma Żyry może przełożyć się na zainteresowanie ze strony zagranicznych klubów, ale piłkarz na razie nie chce wypowiadać się na temat ewentualnego transferu. - Mistrzostwo najpierw poproszę - mówi. Na pytanie, czy jest gotowy na transfer, odpowiada pytaniem, czy Wolski i Furman byli gotowi. - Nie ma opcji, że wstajesz pewnego dnia i nagle ogłaszasz, że jesteś gotowy.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.