III liga: Widzew II 1-2 Legia II

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii wygrały dziś w wyjazdowym meczu z rezerwami Widzewa 2-1 i nadal liczą się w walce o awans do II ligi. Gospodarze prowadzili do przerwy po golu Kozłowskiego. Wyrównał w 65 minucie Cezary Michalak, a zwycięskiego gola dla Legii zdobył w ostatniej minucie Grzegorz Tomasiewicz. Legia po 35. kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do Ursusa i Broni.

Podopieczni Jacka Magiery zagrają jeszcze trzy spotkania: w środę z Bronią Radom (d), w niedzielę z Mazurem Karczew (w) oraz 8 czerwca z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (d).