fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podziękowanie klubu dla kibiców i miasta

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wystosowała podziękowania dla kibiców i mieszkańców Warszawy: "koło 100 tysięcy fanów Legii, świętujących na Starówce kolejne Mistrzostwo Polski stworzyło atmosferę jakiej zazdrościć nam mogą największe kluby sportowe na świecie. Wspólnie, kolejny raz, potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepsi". Poniżej całe podziękowania:

Drodzy Kibice Legii Warszawa,
Drodzy Warszawiacy,
Szanowni Państwo

Mistrzowska Feta, która odbyła się w niedzielę 25-go maja na stadionie Pepsi Arena i ulicach Warszawy zapadnie nam w pamięci na lata. Już na stadionie atmosfera była wyjątkowa, natomiast to co działo się na ulicach Warszawy trudno wyrazić słowami. Około 100 tysięcy fanów Legii, świętujących na Starówce kolejne Mistrzostwo Polski stworzyło atmosferę jakiej zazdrościć nam mogą największe kluby sportowe na świecie. Wspólnie, kolejny raz, potwierdziliśmy, że jesteśmy najlepsi.

Tego dnia doświadczyliśmy wsparcia, oddania i braterstwa Kibiców.

Za to wszystko – za te chwile, które będziemy na zawsze wspominać – chcielibyśmy niniejszym podziękować. Bez Was by tego nie było.

Nieoceniona okazało się dla nas także wsparcie Władz Miasta, które choć często niewidoczne gołym okiem, pozwala nam czuć, że związek Klubu i Warszawy jest coraz silniejszy, a we wzajemnych relacjach odczuwamy zaufanie i chęć współtworzenia potęgi Legii. A przez to i samej Stolicy.
Dziękujemy w tym miejscu także mieszkańcom Warszawy, którzy wykazali się tego dnia zrozumieniem koniecznym w wypadku wydarzeń takich, jak Mistrzowska Feta.

Chcielibyśmy osobno podziękować Stowarzyszeniu Kibiców Legii Warszawa oraz grupom kibicowskim za ich zaangażowanie w tym dniu.

Cała Legia zawsze razem!

Zarząd, piłkarze i pracownicy Legii Warszawa

PS Widzimy się za rok!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.