Lech Poznań na wyjazdowym meczu z Legią Warszawa w marcu 2014 - fot. Mishka
REKLAMA

Lechici przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Lecha Poznań na niedzielny mecz przy Łazienkowskiej przyjadą pociągiem specjalnym. Początkowo poznaniacy planowali podróż autokarami, w związku z wysokimi kosztami podyktowanymi przez PKP. Lech wyjedzie w stronę stolicy na ponad 8 godzin przed rozpoczęciem meczu.
Według naszych informacji, fani "Kolejorza", którzy niedawno zakończyli sprzedaż biletów, nie wykupili przyznanej im puli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
(\']_,) - 01.06.2014 / 09:22, *..mielec.mm.pl

to oni płacą za bilety PKP? dziwne...

odpowiedz
Mi(L)ka - 31.05.2014 / 19:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dokąd przyjadą? na gdański czy zachodni? i jak dostaną się na stadion?

odpowiedz
Levy - 31.05.2014 / 11:36, *..dynamic.chello.pl

A co mnie to obchodzi czym przyjadą...

Dla mnie mogą przyfrunąć na miotłach, przyturlać się albo przyczołgać w torbach po ziemniakach i tak na kopach wyjadą

odpowiedz
do Tifosi - 31.05.2014 / 11:13, *..dynamic.chello.pl

Chyba twoja picz

odpowiedz
do Tifosi - 31.05.2014 / 00:08, *..systemia.pl

będzie, ale ja wbiegam drugi

odpowiedz
do (L) .. - 30.05.2014 / 22:38, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

100% racji. jedynie oddana i fanatyczna ekipa. nic po za tym

odpowiedz
(L) - 30.05.2014 / 21:55, *..adsl.inetia.pl

Piszecie koledzy, że Lech to prawilna ekipa.
Czy prawilna ekipa zamyka oczy jak ich klub zostaje sprzedany jak świnia na jarmarku? (fuzja AmikoLech)?

Czy prawilna ekipa stoi ramię w armię z nożowinikami z Krakowa?

odpowiedz
por - 30.05.2014 / 18:56, *..ssp.dialog.net.pl

Niestety muszą się przyzwyczaić do tego drugiego miejsca jak Wisła Płock w lidze za VIVE Targi Kielce.

odpowiedz
vip - 30.05.2014 / 17:58, *..internetdsl.tpnet.pl

do SS.....100% sie zgadzam!

odpowiedz
jnq - 30.05.2014 / 15:42, *..merinet.pl

zawsze wykupuja wsio, a teraz nie chce im sie ogladac jak ich jedziemy i swietujemy mistrza:)

odpowiedz
Tifosi - 30.05.2014 / 15:39, *..itsa.net.pl

Bedzie PITCH INVASION po ostatnim gwizdku ?!

odpowiedz
do ss - 30.05.2014 / 15:11, *..dynamic.chello.pl

Dla ciebie nienawiść miast i ekip to ból d...y ciekawe,echhh nowe pokolenie.

Za co można mieć szacunek do wroga? może jeszcze napisz że ich lubisz tylko jakbyś naprzeciwko siebie spotkał ich 5 szybko by ci szacunek minął,oni nie rozszulali by się nad tobą i nie mówiliby szacunek tylko w 5 dali ci wycisk.

odpowiedz
piker - 30.05.2014 / 14:36, *..250.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Chłopaki, co się tak spinacie? Żyłka Wam pierdnie w końcu :-) Przyjeżdżają i git. Po co te dodatkowe napinki? Szacun, że pomimo braku szans na tytuł jadą kibicować. Ciekawe ilu z nas szczekaczy pojechałoby na taki "przegrany, poniżający wyjazd"?

odpowiedz
miks - 30.05.2014 / 14:30, *..um.warszawa.pl

to oni już tak nisko upadli, żeby spać w takiej trupiarni http://www.eholiday.pl/noclegi-hw1406-galeria.html#gal_tab_photo

odpowiedz
Arek - 30.05.2014 / 14:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A myślałem, że: na rumaku do Warszawy; patataj, patataj, patataj. 5:0 w plecy i do domu patataj, patataj na wielką fetę, z okazji wielkiego sukcesu.

odpowiedz
cyniek - 30.05.2014 / 14:12, *..play-internet.pl

do przewidzenia bylo to ze nie przyjada w komplecie zreszta niema sie co dziwic sadze ze w drugim kierunku bylo by to samo

odpowiedz
białołęka - 30.05.2014 / 13:52, *..internetdsl.tpnet.pl

Wczoraj w godzinach wieczornych widziałem autokar klubowy Lecha na parkingu hotelu "Pod kasztanami" na Białołęce. Czyżby pyry spięły się bardzo na niedzielny mecz i zawitały już w czwartek do stolicy?

odpowiedz
Młody - 30.05.2014 / 13:10, *..dynamic.mm.pl

Nie wykupili a to ci dziwna sprawa xD.
A więc chyba będzie feta na Agrykoli

odpowiedz
Radek - 30.05.2014 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

specjal to specjal - pozazdrościć, u nas dawno nie bylo... :(

odpowiedz
neste - 30.05.2014 / 13:01, *..149

Powiem szczerze ze jestem zaskoczony.

odpowiedz
mieciel - 30.05.2014 / 12:56, *..sdl.vectranet.pl

Amicą byliście, pyrami jesteście a burakami zostaniecie za brak szpaleru dla MISTRZÓW.!LEGIA MISTRZ POLSKI 2014r

odpowiedz
gizmo - 30.05.2014 / 12:52, *..ip.netia.com.pl

Kartofle hahahah trzymaja poziom Amici W sumie to jeden klub:}

odpowiedz
:) - 30.05.2014 / 12:49, *..dynamic.chello.pl

Powitajmy ich w MISTRZOWSKIEJ STO(L)ICY

odpowiedz
Lukasz - 30.05.2014 / 12:45, *..opera-mini.net

Kibice sukcesu są wszędzie.

odpowiedz
heniu - 30.05.2014 / 12:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

aaaa nie na rumaku?? pata taj :)

odpowiedz
ss - 30.05.2014 / 12:44, *..polsat.net.pl

Nie ma mistrza w Poznaniu to i bilety nie idą. Ale szacunek do nich mam - prawilna ekipa. Gdyby tylko się ogarnęli i znikł ich ból d. do Warszawy.

Z resztą po naszej stronie mamy sporo odpowiedników poznaniaków pod kątem ból d. w kierunku Poznania.

odpowiedz
Rychu - 30.05.2014 / 12:37, *..polkomtel.com.pl

Hahaha gul im w gardle staje na myśl, że będą musieli oglądać koronację Legii :) A co do samego transportu to boją się, ze stracą część barw, jeśli przyjadą samochodami.

odpowiedz
PAW(L) - 30.05.2014 / 12:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

NA PEWNO ZAJMĄ CAŁY SEKTOR MOCNĄ EKIPĄ ... I BĘDZIE POWTÓRKA Z PUCHARU POLSKI LEGIA LECH ;-) NIE NA DARMO PRZEĆWICZYLIŚMY BABE JAGE ;-)

odpowiedz