fot. Krzysztof Białowąs / sportshots.pl
REKLAMA

Grupy Kibicowskie i SKLW zapraszają na Łazienkowską!

źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

W czwartek i piątek na Stadionie Wojska Polskiego będą miały miejsce dwa wydarzenia sportowe, na które zapraszają kibice zrzeszeni w SKLW oraz Grupach Kibicowskich. 5 czerwca o godzinie 17 juniorzy Legii zagrają pierwszy mecz 1/4 finału mistrzostw Polski z Lechem Poznań, a dzień później o godzinie 20 rugbiści Legii zagrają mecz barażowy o awans do I ligi. Przeciwnikiem będą Budowlani Łódź.
Zwycięzca piątkowego pojedynku zapewni sobie grę na zapleczu ekstraklasy w sezonie 2014/15. Mecz nie będzie imprezą masową, obejrzeć go będzie mogło maksymalnie 999 kibiców. Bilety można kupić w kasach przy Łazienkowskiej. W przedsprzedaży w cenie 25 złotych oraz w dniu meczu po 30 PLN. Do zakupu biletów nie jest wymagana karta kibica. Sprzedaż jest prowadzona przez cały tydzień, do piątku, w godzinach 11:00-19:00.

Wstęp na mecz juniorów: Wejście B, od trybuny im. Kazimierza Deyny (wschodniej) zostanie otwarte o 16:30. Wstęp wolny, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość lub karty kibica.

"Mimo przerwy w rozgrywkach piłkarskiej ekstraklasy nasz stadion żyje. Serdecznie zapraszamy do wspierania zawodników Legii Warszawa" - czytamy na zyleta.info.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.