Michał Żyro i Ondrej Duda cieszą się po zdobyciu bramki - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Brugge i Marsylia zainteresowane Dudą, Stoke chce Żyrę

Wiśnia, źródło: sport.sme.sk / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Żyro znalazł się na celowniku włodarzy Stoke City. Po Ondreja Dudę, który jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników Legii Warszawa, zgłosili się z kolei przedstawiciele Club Brugge i Olympique Marsylii. Na razie są to tylko wstępne zapytania i wydaje się, że na tym się skończy.

19-latek zapewnia, że na razie do wyjazdu zdecydowanie mu się nie śpieszy, chociaż kilka dni temu poinformowano o jego możliwych przenosinach do Brukseli. - Oczywiście cieszę się, że wzbudziłem zainteresowanie takiego zespołu jak RSC Anderlecht. Jednak nie chcę się śpieszyć z transferem. Dopiero co przyszedłem do Legii, w której czuję się bardzo dobrze. Potrzebuję jeszcze trochę czasu, abym dojrzał piłkarsko. Wkrótce podejmę decyzję, co dalej - mówi Duda.

Sam pomocnik nie ukrywa, że na tę chwilę pytały o niego trzy zespoły. - Wiem, że aktualnie są zainteresowane mną trzy kluby. Anderlecht złożył najkonkretniejszą ofertę. Przedstawiciele Club Brugge i Olympique Marsylia musieli oglądać mnie podczas ostatnich meczów. Nie jestem jednak w stanie powiedzieć nic więcej na ten temat - dodał pomocnik Legii Warszawa.

Według angielskich dziennikarzy, Michał Żyro wpadł w oko przedstawicielom grającego w Premier League Stoke City. Wątpliwe jednak, aby włodarze "The Potters" spełnili wymagania finansowe Legii Warszawa. Stoke musiałoby się liczyć z wydatkiem przynajmniej pięciu milionów euro, a zespół dowodzony przez Marka Hughesa woli inwestować takie kwoty w nieco bardziej doświadczonych piłkarzy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.