Piech: Dobry prognostyk na przyszłość

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas wygranego 4-1 sparingu z Pogonią Szczecin pierwszy występ w barwach Legii Warszawa zanotował Arkadiusz Piech. Pozyskany w letnim oknie transferowym napastnik wszedł na boisko w 71. minucie, żeby już za chwilę pokonać w sytuacji sam na sam bramkarza rywali. - Strzeliłem dla Legii bramkę w debiucie. Zanotowałem dobre wejście, to pozytywny prognostyk na przyszłość.
Mam nadzieję, że poprzez małe kroczki będzie już tylko lepiej. Jutro w starciu z Arką też powinienem dostać od trenera 45 minut - powiedział po zakończeniu spotkania Piech. - Podczas meczu jest zupełnie inaczej niż w czasie treningu. Kiedy gramy w defensywnie, to fajnie nam idzie wyprowadzanie akcji kilkoma zawodnikami. Każdy stara się dostrzec dobrze ustawionego partnera, a nie od razu próbować uderzenia na bramkę. W obronie też prezentowaliśmy się poprawnie - dodał napastnik mistrzów Polski.