REKLAMA

Liga Mistrzów: W 3. rundzie z Celtikiem Glasgow lub z Islandczykami

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie wylosowano pary 3. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. W przypadku awansu Legia zmierzy się ze zwycięzcą meczu Knattspyrnufélag Reykjavíkur (Islandia) / Celtic FC (Szkocja). Stan rywalizacji po pierwszym meczu to 1-0 dla Celtiku. Pierwsze spotkanie 3. rundy rozegrane zostanie 29 lub 30 lipca w Warszawie, natomiast rewanż 5 lub 6 sierpnia na wyjeździe. Jeśli awansuje Celtic, mecz odbędzie się na 68-tysięcznym Narodowym Stadionie Rugby w Edynburgu, Murrayfield Stadium.

Zmiana spowodowana jest odbywającymi się w tym samym terminie w Glasgow Igrzyskami Wspólnoty Brytyjskiej.


Pary 3. rundy:

Karabach Agdam (Azerbejdżan) / Valletta FC (Malta) - FC Salzburg (Austria)
Debreceni VSC (Węgry) / Cliftonville (Irlandia Płn.) - BATE Borysów (Białoruś) / Skënderbeu Korçë (Albania)
Slovan Bratysława (Słowacja) / The New Saints (Walia) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / FK Sutjeska (Czarnogóra)
Alborg Boldspilklub (Dania) - NK Dinamo (Chorwacja) / Žalgiris Wilno (Litwa)
Legia Warszawa / St Patrick's - Knattspyrnufélag Reykjavíkur (Islandia) / Celtic FC (Szkocja)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
szacha - 24.07.2014 / 10:28, *..centertel.pl

legio, rozgrom celtic.

odpowiedz
Karlos24 - 19.07.2014 / 18:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W dzisiejszym sparingu Celtic - Dynamo Drezno, najlepszy strzelec Celtów Commons zszedł pod koniec pierwszej połowy z kontuzją, prawdopodobnie zerwany mięsień, także jeśli dojdzie do meczu Legii z nimi, to poważne braki się szykują, Brown i prawdopodobnie Commons nie zagrają.

odpowiedz
maniek - 19.07.2014 / 15:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze nic nie jest przesądzone. Jak pokonają Patryka,trafią na Szkotów. Mogą wygrać oba spotkania pod warunkiem,że wespną się na szczyt swoich umiejętności. Muszą odbyć między sobą poważną męską rozmowę, pokazać że mają jaja i wtedy może się udać

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2014 / 09:57, *..cust.telenor.se

Do yy: tak masz racje, przypominam sobie jak Celtik sie w zeszlym roku meczyl. Ale kiedy tak sobie przypominam i przypominam to pamietam taz jak Legia sie meczyla z NSW i z Molde, i jak paskudnie odpadla z rumunami.

Ale tez masz racje. Trzeba miec troche wiary w druzyne. Tylko ze ta druzyna POWINNA pokazac co najmniej zaangazowanie. Bo mozna miec gorszy dzien. Ale wtedy mozna tez przynajmniej WALCZYC. a co te wyzelowane panienki pokazaly w srode to wola o pomste do nieba. I za to zasluzony werbalny wp***dol.

Dzisiaj nowy mecz, dobra gra i trzy punkty wszystkim to bedzie potrzebne. Powodzenia.

odpowiedz
yy - 19.07.2014 / 00:55, *..ap-media.pl

Widać jakie was kibicki sukcesu! Troche wiary w naszych piłkarzy, Celtik najlepszeuja lata ma za sobą! 1 słabszy mecz i od razu ich skreślacie? brawo... Przypomnijcie jak rok temu celtik męczył się z... Szachtiorem Karaganda bodajże z Kazachstanu. LEGIA !!

odpowiedz
(L) - 19.07.2014 / 00:13, *..centertel.pl

Pożyjemy,zobaczymy
Owszem ,los nie sprzyjał ale zeby grac w LM to trzeba uporac sie z takimi przeszkodami.
Jak widac nawet slabszy ma szanse

odpowiedz
Krzeszczu - 18.07.2014 / 21:46, *..cust.bredband2.com

do lu: do tego co wystawia pinto, nie wiem czy on upadl na glowe albo czy jest slepy. Ale napewno jest lysy :-))

ps: oba Zewlaki pajace i durnie scautingowe powinny wyleciec na zbity pysk. W tym sie z toba zgadzam. Bo nasciagali nam wycieczkowiczow i turystow a nie pilkarzy.

odpowiedz
luk - 18.07.2014 / 21:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak my z Helio Pinto chcemy ligę mistrzów zawojować to tylko pogratulować ... jak gość który jest wolny jak żółw ma wprowadzić Legię do ligi mistrzów. Moim zdaniem po pierwsze ten kto go sprowadził kto go wogóle zauważył powinien wylecieć z hukiem z klubu!!!! po drugie : ten kto go wystawia upadł na głowę albo jest ślepy!!!

odpowiedz
Piotr Uciechowski - 18.07.2014 / 17:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

3. runda elim. LM nigdy nie jest ostatnią w pucharach ( 2. tak ). Po odpadnięciu z 3. rundy LM gra się jeszcze w 4. ( ost.) rundzie LE. A co do tego Celticu to w ub. roku tylko szczęśliwie awansowali do LM po porażce z Quarabagem Agdam ( 0:2 ) u siebie gola na wagę awansu zdobyli dopiero w doliczonym czasie gry.

odpowiedz
To info chyba bardziej elektryzuje Irlandczyków! - 18.07.2014 / 16:13, *..internetdsl.tpnet.pl

To info chyba nie dla Legii !!!!!

odpowiedz
up - 18.07.2014 / 15:10, *..dynamic.chello.pl

Te losowanie to tylko do gorzej dla nas jeśli chodzi o mecz w Dublinie. Bo na Irlandczyków bardzo mobilizująco podziała możliwość zagrania z Celtickiem...

odpowiedz
Arek - 18.07.2014 / 14:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najpierw to niech tych patryków przejdą a potem to będzie można sobie o III rundzie pogadać.

odpowiedz
brzoza - 18.07.2014 / 14:39, *..play-internet.pl

po pierwsze to musimy przejść św.Patryków
po drugie to dopiero trzecia runda (jak awansujemy)
po trzecie aby awansować do LM to trzeba być naprawdę mocnym zespołem i z takim rywalem jak celtic należy wygrać!!!

odpowiedz
Alexuk - 18.07.2014 / 14:27, *..static.enta.net

Panowie i Panie! Nie s.rajcie żartem bo grozi pożarem, wygramy z dublinem i z celticiem tez, jak mamy sie bać konfrontacji z celticiem to może w ogóle olejmy jakiekolwiek puchary bo zawsze trafi sie ktoś mocny

odpowiedz
Den Haag - 18.07.2014 / 14:09, *..adsl2.static.versatel.nl

Co wy wszyscy placzecie?! Ze Spartakiem i turkami tez teoretycznie mialo byc zle a wszyscy wiedza jak sie skonczylo...Teraz mamy lepszy zespol i aw do LM!!

odpowiedz
wwy - 18.07.2014 / 14:02, *..0

w środę,za tydzień można pogadać o tym meczu Legii z celtikiem ... (ja mam wiarę) że dojdzie do tego meczu...

odpowiedz
kiki - 18.07.2014 / 14:01, *..internetdsl.tpnet.pl

Czyli jak zawsze ... LM w telewizji. Przynajmniej nie będzie mega kompromitacji.

odpowiedz
duze eh - 18.07.2014 / 13:50, *..2-1.cable.virginm.net

E
E
E
E
H
H
H
H
H
H
H
H
H
H
H
H

odpowiedz
kjo - 18.07.2014 / 13:43, *..dynamic.chello.pl

pojedziemy im zrobić piekło w 10 tys
najlepszy dwumecz pod względem fanatyków
wszyscy na mecz na łazienkowską3

odpowiedz
grzesiu1916 - 18.07.2014 / 13:27, *..dynamic.gprs.plus.pl

Piłkarsko możliwości są dwie:
1. Nasze grajki i rok temu z tymi słabeuszami grali słabe pierwsze połowy i trzeba liczyć że tym razem po prostu zagrali tak słabo całe spotkanie. Mimo to zagraliśmy dobry mecz wyjazdowy z steatuą i mogliśmy tam nawet wygrać.
2. Nasze grajki rok temu fartownie przeszli molde i zagrali mecz życia z steatuą na wyjeździe. Rewanż w Warszawie szybko jednak sprowadził ich na ziemię.

Życzyłbym sobie powtórzenie wersji 1wszej. Niemniej jednak jak się na nich patrzyło jak grali z tymi patrikami no to kurde z czym do europy, z helio pinto i z orlando ?

odpowiedz
o(L)dboy - 18.07.2014 / 13:23, *..116

Celtic to już nie ta super drużyna co przed laty. Odkąd nie ma Rangersów w lidze szkockiej i nikt ich nie naciska to z roku na rok sa coraz gorsi bo i tak nikt im nie zagraża w ich lidze. Więc nie są zmuszeni do kupowania super grajków.
W zeszłym roku cudem nie odpadli w el. z Shakhter Karagandy przegrywając w pierwszym meczy na wyjeździe 0-2. W grupie natomiast już nie podjęli żadnej walki dostając baty jak leci (5 gładkich wtop).
Więc przejść patryków i bez bojaxni na Celtic.

odpowiedz
cass - 18.07.2014 / 13:20, *..14

o ile przejdziemy irlandczyków (a nie dopuszczam do siebie innej mysli) to gdybyśmy zagrali dobry pierwszy mecz który mamy u siebie i bysmy go minimalnie wygrali to wtedy grając na stadionie rugby gdzie murawa pewnie jest kiepska to było by nam łatwiej bronic zaliczki w rewanżu

odpowiedz
L L L - 18.07.2014 / 13:16, *..centertel.pl

Juz nie moge sie doczekać,kiedy ruszy sprzedaż biletów na Celtic:)

odpowiedz
RDZ - 18.07.2014 / 13:15, *..static.ip.netia.com.pl

Najpierw patryki pozniej celtiki i 4 runda nasza ;) troche wiecej optymizmu placzki , a nawet jak odpadniemy z celtikami to jeszcze bedzie walka o faze grupowa LE

odpowiedz
ja do Yan - 18.07.2014 / 13:12, *..dynamic.chello.pl

Artmedia w pierwszym meczu wygrała bardzo wysoko (bodaj 5-0), bo ją Celtic zlekceważył.
W rewanżu Celtic przycisnął i wygrał chyba 4-0. Widać było, że jak chce to jest lepszy, ale straty 5-0 nie udało im się odrobić.

Ogólnie Celtic można ograć tak samo jak i Spartaka, ale to musiałaby być nasza idealna gra.

A to co my pokazaliśmy w ostatnim meczu było żałosne.

Najpierw awansujmy do 3 rundy.

odpowiedz
m4 - 18.07.2014 / 13:12, *..98

ludzie to LM kogo byscie chcieli po takim dziadostwie jak z zawisza i patrykami nie mamy co szukac w tej klasie rozgrywkowej...no sory...bujac sie na farcie to mozemy w naszej nedznaj lidze na ktora patrzec sie nie da...

odpowiedz
adas - 18.07.2014 / 13:11, *..internetdsl.tpnet.pl

panowie,
każdy jest do ogrania,
z tym że , w piłke trzeba umieć grać,
,
,
,

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 18.07.2014 / 13:05, *..internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe losowanie, choć liczyłem na Dinamo Zagrzeb. Teraz tylko trzeba przejść Patryków z Irlandii.

odpowiedz
1916c - 18.07.2014 / 13:04, *..dynamic.mm.pl

spoko patryki i celtyki WYELIMINOWANI !!!

odpowiedz
m - 18.07.2014 / 13:04, *..154

ZROBIMY CELTIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LAMUSERIA ZOSTAJE NA CZACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

odpowiedz
KTOS JEDZIE Z LEEDS - 18.07.2014 / 12:55, *..bb.sky.com

KTOŚ Z LEEDS WYBIERA SIĘ NA MECZ ? JAK TAK PISAC NA MEILA yattaman90@interia.pl

odpowiedz
Matt - 18.07.2014 / 12:55, *..172

Wszystko w rękach piłkarzy. Jak się nie obudzą to odpadniemy za parę dni a jak się jednak obudzą, to uważam, iż Celtic jest słabszy od Salzburga i Bukaresztu.

odpowiedz
hehe - 18.07.2014 / 12:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Berguś, Leśniok mogliście mieć w gablocie Superpuchar Polski a teraz zostaniecie z niczym... przecież to było wiadome że nie bedzie LM!

odpowiedz
Yan - 18.07.2014 / 12:51, *..dynamic.chello.pl

Według mnie Celtic jest jak najbardziej do ogrania co pokazała kilka lat temu Artmedia.Uważam że są nawet trochę słabsi niż Steaua
Oczywiście żeby tego dokonać trzeba umieć grac w piłkę i włożyć w to trochę wysiłku. Po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu mam duże wątpliwości czy byśmy wygrali z ich obecnym rywalem KR Reykjavik

odpowiedz
Anton - 18.07.2014 / 12:48, *..chrobry.pl

Panowie bez spiny. Legia jak przejdzie St.Patrick to będzie CUD. Przedwczoraj było wyraźnie widać. Legia: chaos i zero zgrania. St.Patrick: solidna defensywa i groźne kontr ataki. W strzałach celnych było 7-3 dla St.Patrick. Nie łudźmy się. Nasza liga jest amatorska.

odpowiedz
mati - 18.07.2014 / 12:47, *..ip.netia.com.pl

taaa jak odpadniem z celticem to gramy o LE ,ale weźcie pod uwagę że najpierw musimy przejść do 3 rundy a na to sie nie zanosi

odpowiedz
michciu - 18.07.2014 / 12:45, *..chomiczowka.waw.pl

Przynajmniej konkret wyjazd będzie

odpowiedz
ja - 18.07.2014 / 12:40, *..dynamic.chello.pl

Hej ludzie nie kupujcie bilecików do Glasgow, bo ponoć mecz ma się odbyć w Edynburgu.
Serio.

odpowiedz
Matys - 18.07.2014 / 12:40, *..34

co się tak sracie z tym Celtikiem, na pewno są słabsi niż Steua, można podjąć walkę, będzie dobrze ;-)

odpowiedz
Rychu - 18.07.2014 / 12:39, *..polkomtel.com.pl

Spokojnie, z Celtikiem i tak nie zagramy, bo odpadniemy w środę w Dublinie. Legia to potęga... papierowa.

odpowiedz
g4 - 18.07.2014 / 12:38, *..dynamic.chello.pl

Oglądałem mecz KR Reyjkyavik - CELTIC i mimo wyniku 0-1, Celtic mógł spokojnie wygrać więcej. Cały mecz dyktował warunki, a Knattspyrnufélag to jest obecnie o wiele mocniejsza drużyna niz takie St.Patricks którego nie umiala u siebie Legia rozjechać (zobaczcie na wyniki islandzkich klubów dotychczasowe w pucharach - dawniej miażdżeni w pierwszych rundach elliminacji, teraz stopniowo co raz lepiej sobie poczynają, ponadto reprezentacja Islandii jest obecnie mocniejsza od naszej - prawie awansowali na mundial w barażach ulegajać Chorwatom). O czym my mówimy? Celtic to drużyna własnego boiska. O ile u nas może z wielkim trudem wywalczymy remis, tam będziemy tylko wyciągać piłkę z własnej siatki... Nie z taką formą do LM jaka obecnie jest...

odpowiedz
Sett - 18.07.2014 / 12:35, *..centertel.pl

Na oficjalnej podają,że mecz nie odbędzie się w Glasgow tylko w Edynburgu ze względu na Igrzyska wspólnoty.Może to też jest jakaś dodatkowa szansa dla nas

odpowiedz
ehhh - 18.07.2014 / 12:34, *..2-1.cable.virginm.net

Ehhh

odpowiedz
HAKU - 18.07.2014 / 12:34, *..elblag.vectranet.pl

Jak przejda Iroli i odpadna z Celtikiem to graja o grupy LE

odpowiedz
spo0n87 - 18.07.2014 / 12:31, *..dynamic.mm.pl

Panowie, więcej wiary ! :D ...

do 1916 : po odpadnięciu z 3 rundy el. LM, trafia się do Play Off el. Ligi Europy.

odpowiedz
Legia forever - 18.07.2014 / 12:30, *..178

Spokojnie,jak sie chce grac w LM to taki Celtic powinnismy przechodzic spokojnie. Ale najpierw Celtic tez musi rozegrac rewanz. A 1:0 to tez nie pewny wynik. Wiec poczekajmy do rewanzy. Pozdro Bracia;)

odpowiedz
@1916 - 18.07.2014 / 12:30, *..dynamic.chello.pl

tak eliminacje LE sie gra. A awans do IVr. el.LM daje pewny start w fazie gr LE.

odpowiedz
Kfiatek - 18.07.2014 / 12:29, *..witnet.pl

@1916 gra się w ostatniej fazie eliminacji do LE

odpowiedz
Nick - 18.07.2014 / 12:29, *..play-internet.pl

Nie rozumiem tych komentarzy. Jeden słaby mecz o niczym nie świadczy. Zresztą Celtik na wyjazdach jest słaby. Trzeba wygrać na Ł3 do zera i nie przestraszyć się Celtic Park. Szkoci są do przejścia. W zeszłym roku Szachtior Karaganda był o krok od wyeliminowania Celtów. U siebie wygrali 2-0 a w Glasgow Celtic strzelił na 3-0 w doliczonym czasie. A Legia jest jednak znacznie lepsza od Kazachów

odpowiedz
Krzeszczu - 18.07.2014 / 12:29, *..cust.bredband2.com

Przynajmniej w tym sezonie nasze primadonny gwiazdeczki nie beda mogly narzekac na przemeczenie, ze graja az tyle meczow, bo liga i Europa.
Sreuropa.....

odpowiedz
dzwilek - 18.07.2014 / 12:26, *..122

nie ma co płakać , ograją irlandczyków i bd dobrze. Celtic to juz nie ta sama ekipa odkąd nie ma rangersów w lidze to jak najbardziej są do przejścia, tylko trza grac na swoim poziomie a nie tak jak ostatnio...

odpowiedz
Piotr - 18.07.2014 / 12:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Z czym te polskie druzyny amatorów bo inaczej ich nie mozna opisac sie pchaja ?
Mecza sie z kelnerami wiec nie ma mowy zeby wygrac z Celtikiem.
Polacy musza zmienic swoja mentalnosc, pieniadze tego nie zmienia, Legia koze miec budzet tak wielki jak Real Madryt ale dopoki pilkarze nie zmienia swojej mentalnosci to nic nigdy Polska pilka nie osiagnie.
Przykro mowic ale w tym sezonie nie bedzie zadnej polskiej druzyny nawet w fazie grupowej ligi europejskiej.

odpowiedz
extramocny - 18.07.2014 / 12:24, *..play-internet.pl

Bardzo dobre losowanie, i wcale nie uważam, że jeżeli przejdą i zagrają z Celticiem to nie mają szans ich wyeliminować. Jakoś tak to działa, że jak faktycznie jesteśmy skazywani na porażkę to akuratnie, dziwnym trafem idzie nam lepiej vide, przykłady z historii: Spartak, czy wcześniej IFK.

odpowiedz
1916 - 18.07.2014 / 12:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak się odpadnie w III rundzie to się gra jakieś eliminacje do Ligi Europy czy już koniec?

odpowiedz
arni87 - 18.07.2014 / 12:23, *..lukman.pl

Redakcjo mecze będą 29 i 30 lipca anie jak wy napisaliście 30 i 31. W czwartek nie ma meczy w LM przecież!

odpowiedz
Gość - 18.07.2014 / 12:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez porządnego rozgrywającego i napastnika to z każdym zespołem mamy marne szanse, ale jak się nie chce zainwestować to potem gra wygląda tak jak wygląda.

odpowiedz
ja - 18.07.2014 / 12:19, *..dynamic.chello.pl

Celtic wygrał na wyjeździe, więc wiadomo że przejdzie.
Większych szans to my z nimi nie mamy. Takie są fakty.
I w ten sposób przez nierozstawienie w III rundzie nawet jak awansujemy to grając z Celticiem odpadamy i musimy walczyć w IV rundzie el. LE o grupę LE.

Zupełnie inaczej się gra w IV rundzie el. LM o Ligę Mistrzów mając pewną grupę LE, a zupełnie inaczej o grupę LE mogąc stracić wszystko.

Na szczęście w IV rundzie el. LE będziemy chyba rozstawieni.

Przed sezonem mówiłem, że fajnie byłoby trafić Celtic bo ich można ograć. Ale po tym co zobaczyłem ostatnio to mam obawy o awans do 3 rundy nie mówiąc już o przejściu Celtica.

odpowiedz
Bula - 18.07.2014 / 12:19, *..180.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przejde Iroli a potem pukna Celtic! Stawiam 3 litry wodki na awans do czwartej rundy!!!

odpowiedz
fg4 - 18.07.2014 / 12:18, *..dynamic.chello.pl

masakra kurde masakra

odpowiedz
damian(L) - 18.07.2014 / 12:18, *..as13285.net

tragedia.. kolejny sezon w plecy :) zostaje dupoklasa..

odpowiedz
kolo - 18.07.2014 / 12:17, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

no to będą derby na wyspach celtic-st patrick

odpowiedz
kibic - 18.07.2014 / 12:17, *..static.ip.netia.com.pl

Panowie powyżej... Najpierw trzeba przejść rundę drugą a to wcale takie pewne nie jest...

odpowiedz
ja - 18.07.2014 / 12:17, *..internetdsl.tpnet.pl

Jaki Celtic. Oni odpadna z tym Patrykiem a Wy sie podniecacie Celticem? Ludzie spokojnie. Nasze gwiazdeczki juz w sierpniu nie beda graly w pucharach. Zreszta tak samo jak Lech, Zawisza i Ruch.

odpowiedz
jerry - 18.07.2014 / 12:17, *..static.ip.netia.com.pl

Jak trafimy Celtik to możemy mieć pozamiatane

odpowiedz
zz - 18.07.2014 / 12:16, *..adsl.inetia.pl

To się Irlandczycy ucieszą, będą mieli blisko do Szkocji :-). Żarty, żartami, ale wierzę, żeIrlandczyków przejdziemy, ale na Celticu sobie połamiemy zęby i będzie LE (ale chyba jeszcze eliminacje, bo nie pewna grupa?). Po tym co pokazali w meczu z Irlandczykami, to my Artmedią nie jesteśmy, żeby 5:0 z Celticiem wygrać...

odpowiedz
reckLess-bieLany - 18.07.2014 / 12:16, *..internetdsl.tpnet.pl

mimo tej upokarzającej wpadki z St. Patrick's, pewnie zagramy w 3-ej rundzie ale tam...hard knock life.

odpowiedz
Asda - 18.07.2014 / 12:16, *..227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żegnaj ligo mistrzów, moze w przyszlym roku ;) ale w zasadzie celtic jest do przejscia :)

odpowiedz
Smutny - 18.07.2014 / 12:16, *..adsl.inetia.pl

I w pi**u...

odpowiedz
jap - 18.07.2014 / 12:16, *..static.gnvl.sc.charter.com

Czyli walka o LE :P

odpowiedz
ghh - 18.07.2014 / 12:16, *..t-mobile.pl

elegancko moze nasze gwiazdki zobacza jak daleko im do europy

odpowiedz
Miłe perspektywy... - 18.07.2014 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

...ale do trzeciej rundy to trzeba najpierw awansować. Może za rok...

odpowiedz
Stefciu - 18.07.2014 / 12:15, *..centertel.pl

Irlandczycy mają bliski wyjazd ;)

odpowiedz
(L) - 18.07.2014 / 12:15, *..66

gorzej niż z St być nie może więc trzymając się prostej zasady będzie tylko lepiej, a skoro będzie lepiej to i celtic niestraszny

odpowiedz
kokos - 18.07.2014 / 12:15, *..play-internet.pl

Najgorzej... koniec europejskiej przygody szybko sie zbliza :(

odpowiedz
mirek - 18.07.2014 / 12:15, *..mysafety.pl

Dziekuje dobranoc. Szkoda, ze znowu tak wyszlo

odpowiedz
(L) - 18.07.2014 / 12:14, *..elkman.pl

No to Panie i Panowie III runda będzie ostatnią w jakiej zagramy jeśli oczywiście ogramy Irlandczyków :-)

odpowiedz
ter - 18.07.2014 / 12:14, *..dynamic.chello.pl

To irlandczycy zagrają z Celticiem. Powodzenia dla nich ;)

odpowiedz
Pete - 18.07.2014 / 12:14, *..adsl.inetia.pl

Pozamiatane się wydaje :/

odpowiedz
bia(L)y - 18.07.2014 / 12:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pozamiatane ...

odpowiedz
BURZA - 18.07.2014 / 12:14, *..aon.com

Przy takiej grze to i tak nie ma znaczenia na kogo byśmy trafili. Dostaniemy bęcki od każdego.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.07.2014 / 12:14, *..cust.bredband2.com

Cytujac: We are fucked.....

odpowiedz
aaaa - 18.07.2014 / 12:14, *..polsat.net.pl

Szkocja tak jak chciałem - i od razu pożegnanie z LM :)

odpowiedz
damian - 18.07.2014 / 12:13, *..as13285.net

pozamiatane :)

odpowiedz
HAKU - 18.07.2014 / 12:13, *..elblag.vectranet.pl

i gitara:)

odpowiedz
michal_jerzy - 18.07.2014 / 12:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

k..... mac!

odpowiedz