Nowe fotele na stadionie Legii dla piłkarzy rezerwowych i trenerów - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nowa murawa i ławki rezerwowych na Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed rozpoczęciem sezonu 2014/15 przy Łazienkowskiej doszło do wymiany murawy, która miała mieć miejsce po niedoszłym festiwalu muzycznym "Pozytywne Wibracje". Trawa, która została rozłożona przy Łazienkowskiej, przewieziona została spod Budapesztu i powinna wytrzymać kilka lat. Pierwszy mecz na tej nawierzchni legioniści rozegrali we wtorek przeciwko Hapoelowi Beer Szewa.

Na tym samym meczu na stadionie pojawiły się nowe ławki dla rezerwowych. Efektowne i wygodne fotele, które mogą być podgrzewane zimą i klimatyzowane przy wyższych temperaturach, wykonała firma Recaro, znana głównie z produkcji foteli samochodowych. Podobne fotele zamontowane są na wielu wyższej klasy europejskich stadionach. Na fotelach znajduje się herb Legii, nazwa producenta, a wkrótce pojawią się na nich także logotypy sponsorów.

"Nowe ławki specjalnie na SP :) ogrzewanie, klima, teraz każdy będzie chciał siedzieć na ławce ;)" - zażartował na Twitterze prezes Legii Bogusław Leśnodorski.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.