Liam Buckley - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Buckley: Przed meczem remis brałbym w ciemno

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Liam Buckley (trener Saint Patrick`s): Mieliśmy nadzieję, że strzelimy dziś gola, bo takie trafienie na wyjeździe jest bardzo ważne w rywalizacji pucharowej. Udało się to, a później mieliśmy jeszcze okazję na drugą bramkę. Wówczas byłoby idealnie. Gdyby ktokolwiek przed mecze zaproponował nam wynik 1-1, brałbym go w ciemno. Po meczu jest lekki niedosyt.

W szatni moi zawodnicy są zawiedzeni. Niewiele brakowało do naszej wygranej. Jednak i remis 1-1 jest dla nas dobrym wynikiem. Moi zawodnicy zagrali dziś świetnie. Po przerwie nieco spadła nasza koncentracja i zbyt rzadko utrzymywaliśmy się przy piłce.

Legia to profesjonalna drużyna i widać, że są jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Udało się nam jednak ograniczyć możliwości gospodarzy. Zdaję sobie jednak sprawę, że za tydzień nasi rywale zrobią wszystko, żeby zagrać dużo lepiej niż na własnym boisku. Ale i mamy teraz więcej informacji o Legii. W tej drużynie gra wielu dobrych zagranicznych graczy. Legia jest też kolektywem. Czy chciałbym któregoś z graczy z Warszawy? I tak nie starczyłoby nam na nich budżetu klubowego.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.