Stadion Legii - fot. Tasiorzyca
REKLAMA
REKLAMA

Pepsi Arena tylko do końca roku

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa i PepsiCo przedłużyły współpracę, która rozpoczęła się w lipcu 2011. Do umowy zostały wprowadzone zmiany, które - jak informuje w komunikacie klub - pozwolą skupić się na rozwijaniu tych aspektów, które zapewnią maksymalizację korzyści dla obu stron.

"W związku z tym bieżąca współpraca skoncentruje się na bezpośrednim dotarciu do kibiców i konsumentów, a także na samej piłce nożnej. W efekcie PepsiCo mocniej zaangażuje się w sprzedaż napojów ze swojego portfolio na terenie stadionu. Prawa firmy jako sponsora tytularnego Pepsi Arena wygasną z końcem 2014 r." - czytamy w komunikacie.

Z kolei marka Gatorade zostanie nowym Oficjalnym Sponsorem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

- Okres współpracy z PepsiCo to dynamiczny rozwój Klubu w wielu obszarach, którego elementem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski. Od czasu kiedy używamy nazwy Pepsi Arena notujemy wzrost zainteresowania nie tylko naszym klubem, ale również tym wspaniałym stadionem, spełniającym kryteria 4. kategorii UEFA. Cieszymy się również z objęcia sponsoringiem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, ponieważ pokazuje to wzrastającą świadomość pozytywnego wizerunku piłki młodzieżowej, a dla nas jest potwierdzeniem dobrze obranej strategii rozwoju klubu“ - powiedział Jakub Szumielewicz Członek Zarządu Legia Warszawa S.A.

Tuż po zakończeniu Bogusław Leśnodorski sugerował w wywiadzie dla naszego serwisu, że Pepsi nie zostanie w nazwie stadionu: - My nie jesteśmy na szczęście w takiej sytuacji, że musimy zrobić to tanio. Możemy też przebierać w ofertach, a chcemy to zrobić z dużą marką. Jak mielibyśmy się nazywać np. Drutex Arena, to przecież zabiją nas śmiechem. Po meczu z Jagiellonią, na którym doszło do zamieszania, wywrócił nam się bardzo poważny japoński kontrahent, gdzie wiele spraw już było ustalonych - mówił prezes Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.