Sparing: Legia II 1-1 RKS Ursus

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Ożarowie pierwszym sparingu przed rundą jesienną Legia II zremisowała 1-1 z III-ligowym Ursusem. Pierwsi gola mogli zdobyć gracze "traktorków", ale Dawid Leleń obronił rzut karny wykonywany przez Radionowa. Prowadzenie dla legionistów zdobył pięć minut przed przerwą Mateusz Zawal, ale chwilę później wyrównał Dawid Jarczak. W przerwie trenerzy obu drużyn dokonały 11 zmian, ale kolejne gole już nie padły.

W zespole Jacka Magiery testowani byli dwaj młodzi, 15-16-letni Hiszpanie - Nacho i Raul, ale decyzje w ich sprawie jeszcze nie zapadły.

Legia II 1-1 (1-1) Ursus Warszawa
1-0 40 min. Mateusz Zawal (głową, dob. strz. Michała Bajdura)
1-1 42 min. Dawid Jarczak

Legia II: Leleń (46' Lasota) – Turzyniecki (46' Grzesik), Kochański Ż(60' Górka), C. Michalak Ż (46' Makowski), Gapczyński (46' Nacho) – Bajdur (46' Raul), Zawal (46' Karbowy), Kurowski (60' Babiarz), Tomasiewicz (46' Trąbka), Misiak (46' K. Michalak) – Anczewski (46' Suchanek)