Henrik Ojamaa podczas jednego ze swoich meczów w ekstraklasie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ojamaa wróci do Motherwell?

Wiśnia, źródło: Scottish Sun / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O tym, że w Legii Warszawa nikt już nie liczy na Henrika Ojamę wiadomo od dłuższego czasu. Estończyk, leczący aktualnie kontuzję, w letnim oknie transferowym szuka nowego pracodawcy. Według szkockich mediów, ofertę złożył tym razem jego były klub - Motherwell FC.

Ojamaa nie przygotowywał się z zespołem do nowego sezonu. Pomocnik nie pojechał na zgrupowanie do Gniewina, a jedyne treningi zaliczył truchtając wokół bocznego boiska przy Łazienkowskiej. Jego sprowadzeniem zainteresowani byli przedstawiciele Randers FC oraz Hibernian. Ojamaa był również o krok od przejścia do Beitaru Jerozolima, z którego ostatecznie zrezygnował w ostatnim momencie.

23-latek rozegrał w sezonie 2012/13 dla Motherwell 39 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 16 asyst. Do Legii przeszedł rok temu, podobno za 300 tys. funtów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.