2014-07-22 Liga Fanów - fot. Liga Fanów
REKLAMA

Zagraj w Lidze Fanów!

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zachęcamy do stworzenia drużyny i dołączenia do elitarnych rozgrywek Ligi Fanów. Profesjonalizm organizatorów, świetna atmosfera, sportowe emocje na świeżym powietrzu, odlotowe nagrody, niskie wpisowe, czyli wszystko to co najlepsze w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej.

Gwarantujemy rywalizację i zabawę na najwyższym poziomie!

W Lidze Fanów drużyny podzielone są według piłkarskich umiejętności, dlatego też jeśli nie macie dużego doświadczenia w grze, chcielibyście spróbować swoich sił lub wręcz przeciwnie – dotychczas nie mieliście sobie równych, to rozgrywki Ligi Fanów gwarantują możliwość rywalizacji na możliwie najbardziej zbliżonym dla siebie poziomie. W rozgrywkach dysponują 3 poziomy zaawansowania a możliwe, że przy dużej liczbie chętnych ekip zostanie stworzona również IV Liga.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualna ofertą dostępną na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl. Odwiedź nową stronę internetową rozgrywek i przekonaj się sam kto najlepiej promuje sport w Warszawie i okolicy.

Poleć rozgrywki Ligi Fanów znajomym drużyną i zyskaj super RABAT! - szczegóły bezpośrednio u organizatora. Jeżeli macie jakieś pytania, dzwońcie: numer 609-021-030 lub 537-072-093 albo piszcie na adres kontakt@ligafanow.pl

fot. Liga Fanów


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.