REKLAMA
REKLAMA

Nowości sklepowe: Drzwi i foteliki dla dzieci

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia wprowadziła do sprzedaży dość unikatowe produkty, takie jak foteliki samochodowe dla dzieci, czy drzwi wewnętrzne. O ile możliwość zakupu takich produktów wydaje się świetnym pomysłem, to możemy w ciemno przyjąć, że bardzo wysokie ceny sprawią, że nie znajdą one zbyt wielu chętnych.

Foteliki samochodowe - dla najmłodszych (0-15 miesięcy; 0-13kg) i nieco starszych (od 9 miesięcy do 12 lat; 9-36kg) dzieci wyprodukowała firma Recaro - będąca jednym z liderów rynku. Za fotelik Privia Legia trzeba zapłacić 699 złotych, zaś za wersję dla starszych, Young Sport Legia 999 zł. Szkoda, że zdecydowano się "obrandować" akurat model Young Sport, który w testach bezpieczeństwa ma zaledwie notę 3 (Privia oceniona jest na 4). Cena fotelika również odstrasza, bo identyczny model bez herbu można kupić za ok 600-650 zł...Klub rozpoczął także współpracę z firmą DRIMS w zakresie produkcji legijnych drzwi. Tak jak w przypadku fotelików cena nie jest mała, a same barwy znacznie podnoszą ich koszt. Na razie przygotowane zostały dwa modele - wzór "flaga" oraz białe drzwi z dużym herbem Legii i małym napisem "Legia Warszawa" na wysokości klamki. Drzwi produkowane są w różnych rozmiarach: 790x2070, 890x2070 i 990x2070. Osoby zainteresowane mniej zapłacą, jeśli wybiorą zakup drzwi z montażem (ze względu na niższy podatek VAT) - 2230 złotych. Cena drzwi bez montażu to 2275 zł. W skład drzwi wchodzą m.in. ościeżnice, zawiasy, zamek magnetyczny oraz klamka.

W sklepie pojawiły się także koszulki meczowe adidasa ze złotą gwiazdką nad eLką. Koszulki białe i zielone kosztują 249 złotych, zaś rozmiary dziecięce (od 128 do 164) 179 zł.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.