Grzegorz Malewski - fot. Bodziach
REKLAMA

Media o transferach: na czwórkę Malewski lub Pełka?

Bodziach, źródło: Legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostały jeszcze dwa miesiące, ale koszykarska Legia ma już skład na sezon 2014/15 niemal w komplecie. Im bliżej rozpoczęcia przygotowań do I-ligowych rozgrywek, tym więcej informacji o kadrze naszego klubu pojawia się w mediach. Ostatnio serwis sportowefakty.pl informował o pozostaniu w Legii Rafała Holnickiego-Szulca. Dzisiaj o kadrze Legii napisał serwis Legia.sport.pl.

"Na transfery mamy jeszcze trochę czasu, nie spieszymy się. Nie musimy w panice wertować ofert, bo inne drużyny również są w trakcie budowania swoich składów. Może się okazać, że nowy zawodnik dołączy do nas jutro, a równie dobrze za tydzień albo dwa" - powiedział w rozmowie z Legia.sport.pl prezes Robert Chabelski.

Nie jest tajemnicą, że Legia poszukuje obecnie przede wszystkim silnego skrzydłowego, czyli zawodnika na pozycję numer 4. Wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się wychowanka Legii, Grzegorza Malewskiego oraz Patryka Pełkę, który ostatni sezon spędził w I-ligowym Starcie Lublin. "Obu graczy świetnie znamy, ja prowadziłem Grzegorza w Legii, Patryk wiele lat grał w Warszawie. Wolelibyśmy mieć w zespole któregoś z nich, warszawiaków, to lepiej wpisywałoby się w scenariusz odrodzenia Legii. Złożyliśmy im propozycję i czekamy. W razie gdyby otrzymali lepsze oferty, mamy jeszcze kilku ewentualnych kandydatów" - powiedział Chabelski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.