Ivica Vrdoljak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Vrdoljak: Musimy udźwignąć presję

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jutro będziemy musieli zagrać bardzo dobry mecz. Każdy błąd może zostać szybko wykorzystany przez naszego rywala. To z pewnością będzie musiał być jeden z lepszych w ostatnim czasie. Najważniejsze jest jednak, abyśmy zagrali jutro na zero z tyłu - mówi przed starciem z Celtikiem Glasgow Ivica Vrdoljak.

Według Chorwata, środowy mecz może być podobny do tego ze Steauą. - To może być podobny mecz do tego ze Steauą sprzed roku. Celtic Glasgow to drużyna na podobnym poziomie. Różnicą jedyną, ale dużą jest to, że tym razem z klubem takiego kalibru mierzymy się już w 3. rundzie eliminacyjnej. Mam nadzieję, że w środę po końcowym gwizdku wszyscy będziemy cieszyć się z dobrego wyniku - twierdzi kapitan Legii.

Pomocnik wierzy w swój klub i nie boi się środowej presji. - Presja w takim klubie jak Legia Warszawa jest zawsze. Zawodnicy, którzy są piłkarzami tej drużyny muszą sobie umieć z nią radzić na co dzień. Mamy swoją szansę, aby awansować do kolejnej rundy - mówi Vrdoljak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.