Sparing: Legia II 0-1 Panthrakikos

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem nowego sezonu rezerwy Legii przegrały z grecką drużyną Pantharakikos 0-1. Podopieczni Jacka Magiery zaprezentowali się całkiem nieźle na tle greckiego pierwszoligowca. Jedyna bramka padła w ostatniej minucie pierwszej połowy po strzale Thanasisa Papageorgiou. Po przerwie nieco bliżsi zdobycia gola byli legioniści, ale nie zdołali wyrównać.

Trener Jacek Magiera konsekwentnie rozgrywał sparingi z drużynami znacznie wyżej notowanymi - i trzeba przyznać, że mimo niekorzystnych wyników forma legionistów rosła z meczu na mecz.

W pierwszej odsłonie nieco więcej z gry mieli Grecy, ale spotkanie nie obfitowało w sytuacje podbramkowe. W końcowych minutach dzisiejszego pojedynku legioniści przeszli do zdecydowanej ofensywy, w szczególności dzięki licznym atakom prawym skrzydłem. Po dzisiejszym spotkaniu trenerzy greckiego klubu zaskoczeni postawą, było nie było III-ligowców, zapisali sobie w notesie kilka interesujących ich nazwisk...

Sparing: Legia II 0-1 (0–1) Panthrakikos Komotini
0-1 45 min. Thanasis Papageorgiou

Legia II: Budziłek (Haluch ng) – Turzyniecki Ż, Kochański, C. Michalak Ż, Hołownia (55’ Trąbka) – Bajdur, Karbowy (70’ Górka), Kurowski, Misiak – Tomasiewicz (75’ Babiarz) – Anczewski (60’ Suchanek).

Panthrakikos: Fernandes (46' Paschalakis) - Ben Shabat, Cherfa, M'Bow, Papageo̱rgiou - Tsoumanis, Mejia, Baykara (40’ Hasomeris), Peréz, Tzanis, Diguiny oraz: Ladakis, Christou, Katharios, Cases i Zdravos–Rizos.