Juniorzy: Start Krasnystaw 1-3 Legia 96/7

Drużyna Legii Warszawa występująca w Centralnej Lidze Juniorów uświetniła dziś obchody 70-lecia istnienia Startu Krasnystaw. Występująca w lidze okręgowej drużyna gospodarzy uległa legionistom 1-3. Prowadzenie dla "Wojskowych" zdobył w 35. minucie Maciej Wojczuk dobijając strzał Szymona Babiarza. Start wyrównał w 72. minucie po trafieniu Pawła Chłopka. Legioniści byli jednak zdecydowanie lepsi i w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W 87. minucie na 2-1 trafił Arkadiusz Górka po asyście Michała Podleckiego, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Sebastian Szerszeń skutecznie egzekwując rzut karny, który sam wywalczył. Choć spotkanie rozgrywane w upalne południe nie było zbyt emocjonujące, chociażby z uwagi na niezbyt szybkie tempo gry, kilka akcji mogło się podobać.

Start Krasnystaw 1-3 (0-1) Legia Warszawa CLJ

Legia: Jaroszko (46' Siedlecki) - Skowron (46' zawodnik testowany), Najemski (46' Witkowski), Makowski, Gapczyński (46' Rakowski) - Szymański (46' Więdłocha), Górka, Szczepański [98] (46' Podlecki), Babiarz (58' Małachowski [98]), Michalak (58' Leleno[98]) - Wojczuk (46' Szerszeń)