REKLAMA

Losowanie 4. rundy eliminacyjnej LE

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godz. 13:00 w Nyonie odbędzie się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Legia trafiła do koszyka 4, gdzie pierwotnie znajdował się Celtic, i może wylosować jeden z następujących zespołów: RNK Split (Chorwacja), AC Omonia Nikozja (Cypr), KSC Lokeren (Belgia), FC Aktobe (Kazachstan) i FC Astra (Rumunia).

Grupa 4:

Zespoły rozstawione:
FC Dinamo Moskwa (Rosja)
Torino FC (Włochy)
Hull City (Anglia)
Legia Warszawa
Olympique Lyon (Francja)

Zespoły nierozstawione:
RNK Split (Chorwacja)
AC Omonia Nikozja (Cypr)
KSC Lokeren (Belgia)
FC Aktobe (Kazachstan)
FC Astra Giurgiu (Rumunia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Kiedy dymisja Mazurka? - 08.08.2014 / 13:39, *..dynamic.chello.pl

Piłkarze - pokazaliście, że jesteście wielcy! Nie załamujcie się - świat się nie skończył - gramy w LE. Wygracie jeszcze nie jeden mecz! Trzymajcie się - kibice są z wami!
A w sprawie działaczy: kiedy dymisja dyrektora Mazurka i całego szefostwa Pionu Sportowego?

odpowiedz
RR - 08.08.2014 / 13:37, *..dynamic.chello.pl

WSZYSCY NA GÓRNIK

PEŁNA MOBILIZACJA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
(L)egion - 08.08.2014 / 13:36, *..tktelekom.pl

la la la la la FUCK UEFA!!!
la la la la la FUCK UEFA!!!
la la la la la FUCK UEFA!!!
la la la la la FUCK UEFA!!!
la la la la la FUCK UEFA!!!
KLUB ZŁOŻYŁ ODWOŁANIE!

odpowiedz
dolarescu - 08.08.2014 / 13:28, *..226

MAM APEL!!!WSZYSTKIE NOTATKI Z PRZYGOTOWAŃ I MECZU Z CELTIKIEM WYSŁAĆ KURIEREM DO SŁOWENII.kAŻDY OPIS GRACZA I WSZYSTKO CO MOGŁOBY POMÓC MARIBOROWI POKONAC CELTÓW.I CZEKAMY NA NICH W LE

odpowiedz
robson - 08.08.2014 / 13:20, *..play-internet.pl

Panowie piłkarze trzymajcie się. Gracie teraz o LE trzeba wygrać w tej ostatniej rundzie awansować do grupy i tam walczyć na całego!!!!!! A poza tym ludzie w lidze europy mamy większe szansę powalczyć niż w LM. Cala Legia trzymać się i jutro na górnik kto morze.

odpowiedz
UEFA MAFIA, - 08.08.2014 / 13:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA, UEFA MAFIA,
Leśny dziękujemy
Ps pamiętaj żeby bilety były jeszcze droższe...

odpowiedz
maciek(L) - 08.08.2014 / 13:15, *..nowydwormazowiecki.vectranet.pl

legia-fc aktobe

odpowiedz
flustracja - 08.08.2014 / 13:15, *..adsl.inetia.pl

Legio ukochana!

MIEJCIE SWOJ HONOR!!! PODZIEKUJCIE UEFA!!

ODMOWCIE WYSTEPU W LIDZE EUROPY !!!!!!!!
jak w niej zagracie to tak jak byscie zaakceptowali decyzje

odpowiedz
Fan - 08.08.2014 / 13:14, *..adsl.inetia.pl

Aktobe Kazachstan, fajny wyjazd:(,
szkoda że na mongołów nie trafiliśmy:(

odpowiedz
Ss - 08.08.2014 / 13:14, *..centertel.pl

KAZACHSTAN!!!!

odpowiedz
blue - 08.08.2014 / 13:14, *..cdma.centertel.pl

No i jeszcze doje**li nam Aktobe w 4 r. eliminacji LE, dalszego wyjazdu już się nie dało. Brak słów. Wszelkie plagi spadają na nasz klub, aż nie chce się wierzyć, że to wszystko przypadek...

odpowiedz
kojot44 - 08.08.2014 / 13:14, *..clienti.tiscali.it

UFA MAFIA widzieliscie losowanie komruter losuje hahah ustawka LEGIO ZROB IM NAZLOSC I WYGRAJ LE

odpowiedz
Tasiorsa - 08.08.2014 / 13:13, *..multimo.pl

No to jedziemy do Kzachstanu. W tym pechu i tak chyba najlepszy rywal....

odpowiedz
anty Celt - 08.08.2014 / 13:12, *..warszawa.vectranet.pl

FC Aktobe Kazachstan

odpowiedz
Mons - 08.08.2014 / 13:12, *..dynamic.chello.pl

Aktobe ku.........Co za SYF !! Płakać się chce !!

odpowiedz
rogggu - 08.08.2014 / 13:12, *..85

Aktobe, ależ wypizdowo.

odpowiedz
Marciano - 08.08.2014 / 13:11, *..sodexhopass.pl


FK Aktobie zmierzy się z Legią Warszawa

odpowiedz
RR - 08.08.2014 / 13:11, *..dynamic.chello.pl

GDZIE JEST RUDY BONIEK KOLEGA PLATINIEGO
JAKI TO JEGO KOLEGA PLATINI PEWNIE NIE WIE KTO TO JEST

MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

WSZYSCY NA Ł3

ZAWSZE PEŁNY STADIO
HEJ LEGI JESTESMY Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
mikebeak - 08.08.2014 / 13:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no to kazachowie

odpowiedz
Art - 08.08.2014 / 13:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

cała pani kierownik na rok do okienka i sprzedawać bilety a Vrdoljak bez pensji na pol roku .

odpowiedz
maciek(L) - 08.08.2014 / 13:11, *..nowydwormazowiecki.vectranet.pl

legia-fc aktobe

odpowiedz
77/82 - 08.08.2014 / 13:10, *..dynamic.chello.pl

do dario: o czym ty pieprzysz? Właśnie pokazaliśmy co to jest Legia. Legia to jest amatorszczyzna. Żal mi tylko piłkarzy którzy w końcu stanęli na wysokości zadania. Na miejscu takiego Rado z miejsca poprosiłbym o możliwość transferu, bo te dziady niszczą jemu i innym kariery. Nie ma sensu w ogóle grać w tej LE bo priorytetem powinna być obrona mistrza. Zresztą co ja piszę. Przecież dobrze wiemy, że go nie obronimy, a nawet gdyby jakimś cudem się to udało, to szansa, że będziemy w takiej dyspozycji jak teraz jest znikoma. To był ten sezon w którym mogliśmy dostać się do LM. Na kolejny możemy czekać kolejne 18 lat. leśny won! Kogo ty zatrudniasz człowieku? Ty nas przepraszasz? W d*** sobie wsadź swoje przeprosiny. Dla mnie na zawsze pozostaniesz tym prezesem, za którego kadencji straciliśmy LM bo zwyczajnie dałeś ciała. Ty i twoi pseudo współpracownicy. Jesteś nikim.

odpowiedz
ARO - 08.08.2014 / 13:09, *..ostrowmaz.mm.pl

PROPONUJE OPRAWE FACK UEFA.

odpowiedz
aaaa - 08.08.2014 / 13:09, *..mazowieckiesieci.pl

Panowie kolejny raz zostaliśmy wydymani przy zielonym stoliku. A dla UEFA Celtic lepiej się sprzeda w LM niż Legia i więcej zarobią barany

odpowiedz
yt5 - 08.08.2014 / 13:08, *..dynamic.chello.pl

Gdybyśmy grali w LM trafilibysmy tak jak chcelismy na BATE!! :( Bo Celtic zajal miejsce Bate wsrod rozstawionych a MAribor spadl na nasze miejsce wsrod nierozstawionych (zmieniając sie z Ludogorcem)

odpowiedz
blue - 08.08.2014 / 13:07, *..cdma.centertel.pl

@Pan trolololo - dobry pomysł, z tym, że o wiele lepiej byłoby się odwołać tu do przykładu Debreczynu z Ludogorcem - identyczna sytuacja jak u nas, identyczna faza eliminacji, a oni dostali jedynie 15 tys. euro kary. Leśnodorski i spółka powinni oprzeć swoją linię obrony właśnie na tym przypadku i tego powinni się kurczowo trzymać bo to pokazuje dobitnie niekonsekwencje w działaniu i skrajną wybiórczość ze strony uefa.

odpowiedz
blny - 08.08.2014 / 13:06, *..dynamic.chello.pl

Panowie...fujary do gory i jedziemy dalej.Trzeba byc z zespolem w takim momencie,tym bardziej ze do nich nie mozemy miec zdnych pretensji.W takiej formie nawet do finalu moga dojsc.

odpowiedz
kibic - 08.08.2014 / 13:03, *..smtvsat.pl

Tragedia się stała. To tak jakby wyrwać kartkę z historii Legii. Te 2:0 na Celticu. A kto wie co by było dalej.

odpowiedz
JL - 08.08.2014 / 13:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

walić to !!! Leśny jesteśmy z Tobą !!! Podnieś ceny biletów to Ci się zepnie budżet a my się przy okazji zesramy jak zobaczymy nowy promocyjny cennik...

odpowiedz
bart - 08.08.2014 / 13:02, *..ennet.pl

Życzę Wam awansu aż na Narodowy w maju, a po drodze pokonać celtic jeszcze wyżej! Na złość mafii!!!

odpowiedz
Arek - 08.08.2014 / 13:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież wiadomo, że nikt nie odstąpi od LE. Trzeba jakoś przecież funkcjonować i ten budżet łatać jak się da. Natomiast wiadomo, że to był wał jakich mało, bo taki Debrecen czy jakoś tak się wyratował. A ten celtic to chciałbym spotkać w fazie grupowej, żeby pokazać k..m gdzie ich miejsce jest.

odpowiedz
arooooooooo do 1410 - 08.08.2014 / 13:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pokazaliśmy! I co? Chcesz czekać na LE i znów patrzeć jak dają walkowery za ch..j wie co?

odpowiedz
Pan trololo - 08.08.2014 / 12:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wchodzimy na http://www.uefa.com/community/feedback/index.html i w polu na feedback wpisujemy:

Dear UEFA officials,
I am very dissapointed with your today's decision of granting walkover for Celtic against Legia due to Bartosz Bereszyński performance in this game.
When PSG and Manchaster City broke finnancial fair play rules, you did not punish them fair enough. Now, when it comes to Legia who has beaten out Celtic 6-1 on aggregate on the pitch, and undoubtedly deserves for further games - you throw Legia away. It is a shame for UEFA as a populist organisation which choices easy way of problems solving and for you as humans with no honor.

I wish you all cheery and gay weekend.


----------------------------------
Zapchajmy im skrzynkę.

odpowiedz
dens - 08.08.2014 / 12:58, *..76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

celtic- maribor. szczęście było tak blisko i zostało frajersko sttracone.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 08.08.2014 / 12:58, *..lomza.vectranet.pl

Z tej grupy to chyba chciałbym Cypryjczyków. Choć złość za ten walkower przechodzi już pomału w zobojętnienie.
F U C K U E F A M A F I A

odpowiedz
kibic - 08.08.2014 / 12:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz Legia powinna zrezygnować z ligi europy

odpowiedz
1410 - 08.08.2014 / 12:55, *..warszawa.vectranet.pl

skończcie już płaczki pieprzyć bo się was czytać nie da, trzeba teraz spiąć zady, pokazać w tej LE jak się gra!

odpowiedz
Łukasz - 08.08.2014 / 12:55, *..internetdsl.tpnet.pl

Głowa do góry. Cała Legia razem. Jutro trzeba się odbić na Łęcznej po takim cyrku. Najlepiej 5-0

odpowiedz
aaa - 08.08.2014 / 12:52, *..dynamic.chello.pl

FUCK UEFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
michal - 08.08.2014 / 12:52, *..jmdi.pl

pokazać honor wystawic rezerwy skupić sie na Ekstraklasie i tak duze pieniądze poszły sie walić to ze działacze postopili frajersko to po drugie uefa pokazała ze biedni nie mają szans na LM POWIEDZMY WPROST BOGACI LM BIEDNI LE KTOŚ PODZIELIŁ SWIADOMIE PIŁKARSKI SWIAT NA LEPSZYCH I GORSZYCH CO ROKU TE SAME DRUZYNY W LIDZE EUROPEJSKIEJ TE SAME W LIDZE MISTRZÓW TO JEST SKANDAL

odpowiedz
C(L)A - 08.08.2014 / 12:52, *..itsa.net.pl

maribor celtic......

odpowiedz
dario - 08.08.2014 / 12:50, *..dynamic.chello.pl

Przestańcie pieprzyć o trzecim składzie i innych debilizmach! Trzeba pokazać prostakom co znaczy LEGIA! Wszyscy jesteśmy wkurzeni, ale trzeba być teraz z chłopakami, a nie się użalać. Podnieść głowę i walczyć!

odpowiedz
kostek44 - 08.08.2014 / 12:49, *..ssp.dialog.net.pl

Nie ma co się oszukiwać. Legia potrzebuje kasy i głupotą byłoby odpuszczać LE. Oby zaszli tam daleko. Decyzja wbrew duchowi sportu, ale cóż za frajerstwo czasami dużo trzeba zapłacić.

odpowiedz
Krzysiek - 08.08.2014 / 12:49, *..centertel.pl

Nie sądziłem że uefa tak się nas boi, trzeba pomyśleć nad oprawą taka aby ośmieszyć uefa ale by nie mogli nas ukarać. Jechać z mafia...

odpowiedz
jf - 08.08.2014 / 12:49, *..adsl.inetia.pl

niech ktoś uszyje jakieś fajne koszulki FU*K UEFA ...białe oczywiście

odpowiedz
babel - 08.08.2014 / 12:49, *..action.pl

Witam mam pytanie do redakcji czemu UEFA ukarała nas walkowerem gdy 3-4 lata temu była podobna sytuacja ( nie pamiętam klubu ) dostał od UEFA kare tylko kwotowa a nie walkower ? ??

odpowiedz
as - 08.08.2014 / 12:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kierunek Chorwacja lub belgia

odpowiedz
kiko - 08.08.2014 / 12:48, *..adsl.inetia.pl

Nie ma co płakać, trzeba otrzeć ryj z łez i grać dalej z podniesionym czołem. Świat się nie zawalił, LM jeszcze będzie nie raz.

odpowiedz
do x - 08.08.2014 / 12:47, *..static.ip.netia.com.pl

tylko niech teraz dokładnie sprawdzą czy wszyscy są uprawnieni do gry

odpowiedz
Artig - 08.08.2014 / 12:47, *..dynamic.chello.pl

Nie płaczemy Panowie !!!!!!!!!! Cała Legia zawsze razem !!!
Finał na Narodowym,będzie jakaś zorganizowana akcja !!

odpowiedz
Bonus - 08.08.2014 / 12:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko wskazuje na to że będzie LE, ale co z tego?
Przecież to miała być Champions League...

odpowiedz
lolek - 08.08.2014 / 12:46, *..176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie przepadam za Legią ,ale to co wyprawia UEFA wola o pomstę do nieba ....Jeden wielki J....y wał.

odpowiedz
robert - 08.08.2014 / 12:46, *..internetdsl.tpnet.pl

a ja proponuję wygrać LE i na znak protestu nie odbierać pucharu tylko zejść do sztni

odpowiedz
MJ - 08.08.2014 / 12:46, *..202

Mimo wszystko walczyć!
Finał zdaje się ma być na Narodowym? Może tak by zrobić niespodziankę i na nim zagrać ;)

odpowiedz
rafi5388 - 08.08.2014 / 12:43, *..bnpparibas.pl

F U C K --> U E F A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Hautausmaa - 08.08.2014 / 12:39, *..internetdsl.tpnet.pl

Ch. to kogoś teraz obchodzi. I tak zrobią co zechcą.

odpowiedz
Juraas - 08.08.2014 / 12:16, *..dynamic.chello.pl

NIE PŁACZEMY PANOWIE !!!!!!!! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!!!!! FINAŁ LE NA NARODOWYM !!! WIEMY CO Z TYM ZROBIĆ !!! Chociaż ciężki jest czas,uefa gnębi nas,będą kibice za Legią szli...!!!!!!!!!!

odpowiedz
ehhh - 08.08.2014 / 11:54, *..play-internet.pl

Oby nie FC Aktobe... Bo nie ma jak tam lecieć Ruskie loty tranzytowe wstrzymali.

odpowiedz
x - 08.08.2014 / 11:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuje tak: Wystawić 3 skład niech się młodziki ograją i tyle.

odpowiedz
Bob - 08.08.2014 / 11:29, *..dynamic.mm.pl

Ech... Jestem strasznie wku***ny i smutny ... LM miała być a nie LE !!!

odpowiedz
PAG - 08.08.2014 / 11:29, *..static.chello.pl

A kogo to kur... obchodzi?????

odpowiedz