Henning Berg na konferencji prasowej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Jesteśmy bardzo pewni siebie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jesteśmy gotowi na rywalizację z Koronę Kielce. Szybko wróciliśmy z Kazachstanu, więc zawodnicy mieli czas, aby odpocząć. Planujemy kilka zmian w składzie, aby niektórzy piłkarze zbytnio się nie przemęczali - stwierdził na konferencji prasowej przed starciem z Koroną Kielce szkoleniowiec Legii Warszawa Henning Berg.

Norweski trener zaznacza, że niedysponowany ostatnio Jakub Kosecki czuje się coraz lepiej. - Myślę, że Kuba Kosecki powinien być gotowy na niedzielne spotkanie. W czwartek był na ławce rezerwowych i wszedłby na boisko, gdyby była taka potrzeba. Początkowo jego kontuzja wyglądała naprawdę nieciekawie - powiedział Berg.

Po starciu z FK Aktobe fani gospodarzy wywołali zamieszki przed stadionem i hotelem legionistów. - Po meczu drużyna bardzo cieszyła się ze zwycięstwa. Normalnym jest jednak, aby wrócić po spotkaniu do hotelu potrzeba trochę czasu. Pod stadionem policja i fani z Kazachstanu starli się ze sobą, ale my byliśmy bezpieczni. Jeśli chodzi o późniejszą sytuację sprzed hotelu to nikt nikomu nie zagrażał. Policja bardzo dobrze nas chroniła - mówi trener mistrzów Polski.

W niedzielę na boisku na pewno nie pojawi się Inaki Astiz. - On nie jest jeszcze gotowy do gry. Hiszpan potrzebuje trochę czasu, aby wrócić do pełni sił - kontynuuje Berg. - Bardzo dobrze, że moi piłkarze są pewni siebie. W piłce nożnej to niezwykle ważne. Jeżeli nie będziesz pewien swoich umiejętności na boisku, to zejdziesz z niego pokonany. Musimy jednak koncentrować się na każdym kolejnym spotkaniu - dodaje Norweg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.