Adam Ryczkowski strzela gola Zawiszy Bydgoszcz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ryczkowski: Ciężko jest mi grać regularnie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Minęły już dwa miesiące, odkąd trenuję z pierwszym zespołem. Po części czuję się już pełnoprawnym członkiem pierwszego składu. Nie rozgrywam może dużej liczby meczów, ale wiem, iż zawsze mam okazję zagrać dla rezerw, gdzie mogę się rozwijać - powiedział na konferencji prasowej przed starciem z Koroną Kielce Adam Ryczkowski.
Dziennikarka Faktów TVN starała się ustalić, kto wywoływał zamieszki w Kazachstanie. Zawodnik Legii zapewnił ją, że nie byli to fani z Łazienkowskiej. - Po meczu z Aktobe miejscowi kibice chcieli nas zaatakować, ale policja nie pozwoliła na to. We wszystkich zamieszkach brali udział tylko i wyłącznie fani z Kazachstanu. Nasi kibice nie mieli w tym żadnego udziału - powiedział młody piłkarz.

- Mam 17 lat, ale ciężko jest mi grać regularnie. Występowanie co jakiś czas w jedynce i regularna gra w dwójce to jest coś, czego oczekuję - zakończył Adam Ryczkowski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.