CLJ: Korona Kielce 4-0 Legia

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Juniorzy Legii doznali pierwszej porażki w obecnych rozgrywkach CLJ. W wyjazdowym spotkaniu z Koroną Kielce legioniści z rocznika 1996/97 przegrali aż 0-4. Hat-trickiem popisał się Adam Zawierucha, który zdobył bramki w 2., 30. i 56. minucie spotkania. Wynik meczu ustalił w 84 minucie Piotr Pietrzyk.

Wcześniej zawodnicy Legii wygrali dwa spotkania. 1 września przy Łazienkowskiej Legia podejmować będzie Motor Lublin. Początek o 17:00.

CLJ: Korona Kielce 96/7 4-0 (2-0) Legia 96/7
0-1 2 min. Adam Zawierucha
0-2 30 min. Adam Zawierucha
0-3 56 min. Adam Zawierucha
0-4 84 min. Piotr Pietrzyk

Legia: Leleń – Skowron, Najemski, Witkowski, Gapczyński (55' Rakowski) - Michalak (67' Podlecki), Górka, Babiarz, Szczepański [98], Szymański (55' Wojczuk)- Więdłocha (67' Szerszeń).