Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Bielika i Szwocha w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W meczu z Koroną Kielce w pierwszej drużynie Legii Warszawa zadebiutował Krystian Bielik. 16-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. Debiut w barwach stołecznej drużyny zaliczył również Mateusz Szwoch. 21-letni zawodnik pojawił się na placu gry w 72. minucie i zmienił Adama Ryczkowskiego.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

kibic - 24.08.2014 19:28:22, *.stansat.pl

będą z niego ludzie powodzenia orzełek:)

Pyrfucker - 24.08.2014 19:55:58, *.dynamic.chello.pl

Bielik powinien grać jak najwięcej, Pinto może się od niego wiele nauczyć

Wi(L)ko(L)ak - 24.08.2014 20:27:47, *.centertel.pl

Oba debiuty bardzo udane cypryjski szrot za kupe kasy na lawe a dzieciaki na boisko niech się ogrywaja, przynajmniej miło się na nich patrzy .

półznawca - 25.08.2014 03:13:09, *.static.chello.pl

dobry debiut. Momentami mało ruchu i strachu przed wzieciem ciezaru gry na siebie, ale powiedzmy sobie jasno, 16 lat i debiut w Ekstraklasie. Wystep bardzo na plus!
+ za spokój, niezłą technike i bardzo DOKŁADNE podania w akcjach ofensywnych czego czesto brakuje defesnywnym pomocnikom najczesniej slynacych wylacznie z dobrej kondycji, odbiorow i zerowej kreatywnosci w ataku.

Dla mnie obowiazkowe występy we wszystkich meczach w celu ogrywania . Nie ma na co czekac, w Polsce młodymi talentami nazywa sie ludzi w wieku 22-25 lat, gdzie w swiecie są to już ukształtowani Piłkarze przez duże P.

Potencjał duzy wiec trzeba trenowac by tego nie spieprzyć. POWODZENIA!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.