REKLAMA
REKLAMA

Sulima: Mam nadzieję, że Legia wróci do TBL

Bodziach, źródło: sportowefakty.pl - Wiadomość archiwalna

"Koszykarska Legia próbuje się odrodzić od sezonu 2001/2002, w którym po raz ostatni grała w I lidze bądź w Ekstraklasie. Dzięki nowemu prezesowi i nowej spółce, drużyna wraca tam, gdzie jest jej miejsce. (...) Mam nadzieję, że się odbudują i wrócą do Tauron Basket Ligi. Życzę im jak najlepiej" - mówi w rozmowie z serwisem sportowefakty.pl Kamil Sulima, zawodnik SKK Siedlce.

Doświadczony zawodnik beniaminka I ligi uważa, że Legia w nowym sezonie ma możliwość pokazać się z dobrej strony. "Mają ciekawy skład i być może powalczą o coś więcej niż pierwsza ósemka" - mówi. Wychowanek naszego klubu nie ukrywa, że chętnie zakończyłby karierę w Legii. "Tam zaczynałem swoją karierę na ligowych parkietach. Moje pierwsze sezony w juniorach i seniorach to właśnie jest gra w Legii. Myślę, że każdy zawodnik chciałby zakończyć swoją karierę w macierzystym klubie. Temat jest otwarty" - mówi Sulima.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.