fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda: W Legii mam wszystko

Bodziach, źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

Ondrej Duda jest jednym z najlepszych ostatnich nabytków Legii. Pozyskany ze Słowacji piłkarz już pokazał przy Łazienkowskiej klasę. Sam uznał w pewnym momencie, że chce wyjechać z kraju i nawet oferta ze Slovana by go nie przyciągnęła. "Nie poszedłbym tam. Chciałem wyjechać z kraju, ale mądrze wybrać. W Legii mam wszystko, dosłownie wszystko, a może być tylko lepiej" - mówi w rozmowie z Weszło.

Duda przekonuje, że w polskiej lidze Legia nie ma już żadnej konkurencji. "Uważam, że na poziomie Ekstraklasy Lech nie może już konkurować z Legią. W ogóle. Myślę, że raczej bliżej im do Wisły niż do nas. Nie musicie się ze mną zgadzać, to moje zdanie. Jesteśmy o poziom wyżej ponad resztą, co potwierdza tabela na koniec sezonu, sposób w jaki gramy oraz wyniki w Europie" - mówi Słowak.

Utalentowany piłkarz na razie zarabia kilkanaście tysięcy miesięcznie, a jego karierą mają na razie kierować Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge. "Ufam im. Mam świadomość, kim był Michał, jak grał w piłkę, jak jest szanowany i co to za człowiek. Dominik za to pomagał mi od samego początku. Znamy się krótko, ale wspólnie przetrwaliśmy trudne chwile. Wiem, że zawsze mi pomogą, a ja swoją grą zrobię to samo. (...) Ja nie narzekam. Jeśli kiedyś Legia będzie chciała przedłużyć kontrakt, pewnie dostanę podwyżkę. Ufam tym ludziom, zwyczajnie" - wyjaśnia Duda.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.