fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Podbeskidzie jest mocne jako drużyna

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podbeskidzie Bielsko-Biała to jeden z tych zespołów, które nie mają w swojej kadrze gwiazd, ale prezentują się solidnie na boisku. - Zgadzam się z tym. Oczywiście, czeka nas ciężka konfrontacja. Nie zapoznaliśmy się jeszcze z grą Podbeskidzia, będziemy to robić dopiero dzisiejszego wieczoru. Na pewno trzeba będzie zagrać bardzo dobre zawody, aby wywieźć stamtąd potrzebne punkty - powiedział Henning Berg na konferencji prasowej.
Szkoleniowiec mistrzów Polski odniósł się do ostatnich kontuzji w drużynie. - Helio Pinto w starciu z Koroną Kielce zaprezentował się bardzo dobrze. Po meczu musiał jednak borykać się z kontuzją, która nie jest jednak groźna. Guilehrme z nami trenuje i wciąż odzyskuje siły po ostatniej kontuzji. Musi jeszcze trochę odpocząć. Myślę, że do gry wróci w przyszłym tygodniu. Michał Kucharczyk nie był gotowy przez ostatni tydzień, ale w czwartek wybiegł już na boisko - stwierdził norweski trener.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.