Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kopczyński wypożyczony do Wigier

Redakcja, źródło: Legia WarszawaWiadomość archiwalna>

Michał Kopczyński został wypożyczony do Wigier Suwałki. W pierwszoligowym zespole będzie występował do końca grudnia br. 22-letni zawodnik wiosną podpisał kontrakt z Legią, obowiązujący do 30 czerwca 2016 roku.

W pierwszej drużynie Legii zadebiutował w meczu Pucharu Polski z Okocimskim Brzesko, rozegranym 5 sierpnia 2012 r. W sumie zagrał 5 spotkań, w których zdobył jedną bramkę. W obecnym sezonie nie znalazł uznania w oczach Henninga Berga.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mietek - 02.09.2014 17:26:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kto? nie znam typa

sanders - 02.09.2014 22:33:59, *.dynamic.chello.pl

a gdzie transfery do klubu??!! ciągle ktoś wypożyczony, czy naprawdę nie możnabyło sciągnąć jednego chociaż jednego gracza na koniec okienka??!!
defensywny pomocnik by bardzo się przydał, wypadnie jeden zpodstawowych i kto wejdzie, Pinto?? Żart jakiś trochę w tym oknie transferowym, chyba już kasę na kary odkładacie bo poprawy jakości drużyny nie widać.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.