Piłkarskie przedszkola Legii na głównym boisku przy Łazienkowskiej - fot. Bodziach
REKLAMA

Legia Soccer Schools: Pierwsze zajęcia na głównym boisku

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś na stadionie Legii odbyły się pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym z cyklu "Legia Soccer Schools". Przypomnijmy, że Legia rozszerzyła ofertę dla dzieci w wieku 3-7 lat i obecnie mogą one trenować pod okiem trenerów Legii nie tylko przy Łazienkowskiej, ale i na Grochowie i Bemowie. Pierwsze zajęcia odbyły się na głównej płycie stadionu Legii.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia BodziachaWobec przerwy na mecze reprezentacji Polski, Legia podjęła decyzję, by pierwsze zajęcia po wakacjach, dla przedstawicieli wszystkich uczestników "LSS" odbyły się na głównym boisku. Pierwotnie planowano by przedszkolaki ćwiczyły na głównej płycie już w zeszłym sezonie, ale wobec występów juniorów naszego klubu w rozgrywkach Mistrzostw Polski i meczu rugbistów o awans do I ligi, ten wyjątkowy trening przeniesiono na 7 września.

Ten rozpoczął się od tradycyjnego podziału na grupy wiekowe, a każda z nich udała się na przygotowany dla niej plac gry. Młodych piłkarzy przywitał puszczony z głośników "Sen o Warszawie", a chwilę później "Mistrzem Polski jest Legia". Jako, że motywem przewodnim dzisiejszych zajęć był film "Samoloty", podczas rozgrzewki dzieciaki wykonywały różne ćwiczenia biegowe udając samoloty. Później trenerzy przeszli do zajęć z piłkami. Po 60 minutach doskonałej zabawy i wspólnym okrzyku "Raz, dwa, trzy, LEGIA", dzieci zeszły z boiska i mogły pobawić się jeszcze na przygotowanym dla nich na promenadzie trybuny wschodniej placu zabaw, gdzie nie brakowało zjeżdżalni, basenów z piłkami, czy kolorowanek. Nie brakowało oczywiście chętnych do zrobienia sobie pamiątkowej fotografii przy pomniku Kazimierza Deyny.

Kolejne zajęcia odbędą się już z podziałem na lokalizacje - na Bemowie, Grochowie i przy Łazienkowskiej.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Bodziacha

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.