Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Przerwa dobrze nam zrobiła

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie mogę powiedzieć, kto jutro zagra i czy dam szansę tym piłkarzom, którzy zagrali w swoich reprezentacjach. Oczywiście będą zmuszony rotować składem, ale przed jakimi meczami to się jeszcze okaże. Jasnym jest, że każdy chce grać w barwach Legii. Właśnie dlatego wybrali przecież zawód piłkarza - powiedział Henning Berg.

Henning Berg jest pod wrażeniem kariery Lucjana Brychczego. - On jest wspaniałym piłkarzem. To była jedna z pierwszych osób, o których mi powiedziano przed pracą w Legii Warszawa. Cały sztab szkoleniowy korzysta z jego wiedzy i umiejętności. Oczywiście nie jest tak bardzo zaangażowany w pracę trenera ze względu na swój wiek. Czasami mamy bariery językowe, jednak dzięki Kazimierzowi Sokołowskiemu zawsze się dogadujemy - mówi norweski trener.

Mistrzowie Polski wracają do gry po dwutygodniowej przerwie. - Dla nas to nie były wakacje, a raczej skromny odpoczynek. Piłkarze mieli rozplanowane indywidualne zajęcia. Niektórzy grali także w swoich kadrach narodowych. Ostatni natłok meczów bardzo się na nas odbił, więc taka przerwa dobrze nam zrobiła. Teraz przed nami ciężki okres. Czeka nas rywalizacja zarówno w ekstraklasie jak i w Lidze Europy - zakończył szkoleniowiec Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.